Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy néz ki az a bőrirritáció,...

Hogy néz ki az a bőrirritáció, amit a mosópor/öblítő okoz? Tudnátok róla képet mutatni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 14:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Elszórtan a testén vannak:a fenekén,a feneke alatt,az oldalán,a könyökén,az egyik cicijén is van 1. Kisebb-nagyobb terjedelemben. A cicijén ami van,az csak kb 10 ft-os nagyságú,a feneke alatti már egy fél mosogató szivacsnyi,a kisebb fajtából.

Ja,jut is eszembe,bár nem tudom számít e,de az arca csak ki van száradva,pedig ebben cudar az időben nem volt kint...

Nem viszket Neki egyik folt sem...

Kb 2 hónappal az után jöttek ki rajta a foltok,hogy az avonos tusfürdőt kaptuk,azt teszek a fürdővizükbe. Sampont is kaptunk avonosat,azt is használják,de a fején nincs ilyen irritált terület. Lehet attól?

2012. febr. 7. 16:31
 12/25 anonim ***** válasza:

Az Avon nem jó allergiásoknak. Én is megjártam. Viszont samponnál szinte mindegy milyet használok.Bár abból se veszek név nélkülit.

Rajtam ennyire durván nem jött ki,lehet érdemes lenne orvoshoz vinni így.

2012. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Eddig még csak sima gyermekorvosnál voltunk,aki Pimafucort kenőcsöt írt ki... Mondanom sem kell,hogy semmit nem használt,ráadásul annyi volt már akkor is rajta,hogy az a pici,15g-os krém,előírás szerint használva,alig volt elég pár napra- erős jóindulattal 1 hétre.

A "terv" az,hogy amint enyhül egy kicsit az idő,azonnal kérjük az időpontot,remélem addig nem lesz nagyobb gond! Azért kell várni addig,a gyerekeket-főleg a legkisebbet (még csak most lesz 5 hónapos)nem szívesen vinném ilyen hidegben olyan távolra,fűtetlen buszban, és mert a gyerekek apja csak ritkán jár haza,egyedül apósom tud eljönni velünk,én még csak pár éve költöztem ide,és a legközelebbi helyet,ahol szakrendelések vannak,nem ismerem,semmi perc alatt képes vagyok eltévedni.

Egyenlőre hanyagolom a tusfürdőt a vízből,meg akkor ecetet használok öblítő helyett.


Nagyon szépen köszönöm!! További szép estét!!

2012. febr. 7. 20:54
 14/25 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2012. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Meg a kisbabának akkor biztos van babaolaja, tegyél a kisfiú vizébe.Hátha segít.Szép estét neked is !
2012. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pesti,miért kérdezted?

A vizébe babaolajat? Eszembe sem jutott a babaolaj,pedig ott porosodik már egy pár hónapja a polcon... :-)

Egyébként lányok- mind a 3. :-)

2012. febr. 8. 10:49
 17/25 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor ,hogy kisfiút írtam :) igen száraz bőrre nagyon jó a babaolajos fürdő.Mert Pesten majdnem 1 hónapra kapsz időpontot mindenhova. Ott ahol laksz nem tudom,hogy van.Szóval lehet érdemes lenne kérned időpontot, és előtte egy nappal mehetnél a gyermekorvoshoz a beutalóért.
2012. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Szolnok megyei vagyok.

Én 1x voltam bőrgyógyásznál,akkor nekem is 1 hónapot kellett várnom. Apósom,ugyan ahhoz a bőrgyógyászhoz,1 hét múlva már mehetett is- lehet azért,mert a háziorvos kérte Neki az időpontot... nem tudom.

2012. febr. 8. 19:25
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia! Változott azóta valami a kislány testén?
2012. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves Tőled,hogy érdeklődsz! Nagyon jól esik,köszönöm!!


Változást csak annyit látok,mintha nem lennének olyan vörösek fürdés után a foltok.

2012. febr. 11. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!