Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődés vagy óvodás gyermeke...

Bölcsődés vagy óvodás gyermekek anyukái, melyik az a vitaminkészítmény amely (tapasztalat alapján) segített, hogy a gyermeketek ne szedjen össze minden betegséget kb. kéthetente?

Figyelt kérdés

Melyik a LEGJOBB?


Tudom, sok zöldség, meg gyümölcs kell nem vitaminok.

Eszünk is, de a lányom folyton beteg,minden ráragad,és most hogy megszületett a kistesója, jó lenne ha nem lenne kéthetente beteg...


Aki nem ad vitamint az ne írjon...



2012. febr. 8. 12:35
1 2
 11/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Nem tudom miért ennyire vitaminellenesek az emberek, de a legnagyobb baj, hogy az orvos is ellene van. Inkább kezelik a betegséget gyógyszerekkel. Sajnos még Magyarországon nem a megelőzésre helyezik a hangsúlyt! De miért?
2012. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Engem meg sokan megszólnak, hogy vitaminozom a gyerekeimet, de hát én is szedek vitamint, s nem is szoktam beteg lenni. :)
2012. febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!