Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kistesó lassíthatja a...

A kistesó lassíthatja a nagyobbik szobatisztaságra nevelését?

Figyelt kérdés
Lányom 27 hónapos, sajnos még nem szobatiszta. Ha kérdezem a pisit, kakit, csak nemet mond rá, tehát elméletileg érti, hogy miről is van szó. Van viszont egy 10 hónapos kisöccse és elképzelhető, hogy mivel őt is még pelenkázom, így ezért nem akar a bilibe produkálni? Ilyenkor mit tegyek? Erőltetni nem akarom, de ez a nyár pont kapóra jönne, hogy próbálkozzunk már.
2009. jún. 2. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem lassította, mindig elmondtam a nagyobbnak, hogy "nézd, a pici még pelusba pisil/kakil, de te már ügyes nagy fiú/lány vagy, te már tudsz a bilibe is. 2 évesek voltak, amikor szinte egyik napról a másikra szobatiszták lettek (szintén nyár volt). Persze előtte nagyon sokat voltak csak kisbugyiban és én mindig készenlétben voltam, hogy ne nagyon történjen baleset.
2009. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én is szeretném ha nyár végére szobatiszta lenne a fiam /22 hónapos/ de egyenlőre csak a binci mellé hajlandó pisilni, kakilni. Hiába mondogatom neki, hogy hova is kellene, nem nagyon érdekli, pedig tuti, hogy érti, mert egyébként mindent megért! szerintem csak a kényelemről nem akarnak lemondani! Ilyet már halottam. Sok sikert nektek is és mindenkinek aki hasonlóban van!
2009. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!