Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magas láz és véres híg széklet...

Magas láz és véres híg széklet milyen betegségre utalhat? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál, el is küldte tenyésztésre a székletet, de sok nap mire megjön az eredmény.

Sokszor felmegy 39,8-ig is a láza, le bírom húzni, de egy idő után visszamegy. viszont gyakorlatilag amikor a bilin ül, színtiszta vér jön szegénykémből mostmár. Ez ma kétszer volt. Az utolsó zöldes is volt.


Valakinek van ez ügyben tapasztalata? Eléggé aggódom.


2012. febr. 13. 13:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Kórház!


sok folyadékot itass vele. abszolut nem normális a vér!

2012. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
én is bevinném most azonnal a kórházba
2012. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Szintiszta vér jön ez a doki után volt vagy elötte is csak vér jött?


szerintem ha köv alkalommal is vér jön menjetek ügyeletre le.


ami biztos hogy láz, vér, zöld kaka együtt több mint ami megengedhetö. étkezése folyadékfogyasztás?

2012. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Nemrég jöttünk az orvostól! Vittem be neki a véres székletből, hogy ő is lássa. ezt küldte el vizsgálatra.

Írt antibiotikumot meg hasfogót. Ő nem látta szükségesnek a kórházat..nem tudom mitévő legyek. :(

2012. febr. 13. 14:03
 5/44 anonim ***** válasza:

Rögtön kórház jutott az eszembe, sőt mentőt is hivhatsz! Vér egyáltalán nem normális bármitöl van!

Vérszegény is lett, folyadékot is kell pótolni.

2012. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Doki előtt volt a vér. Látta. A zöldet viszont nem, az akkor volt amikor hazajöttünk.

Enni nem eszik, inni ivott pici keserű teát (laktiv-ot tettem bele), de utána ült a bilire. Most előveszem a normolit port ha felkelt, megpróbálom itatni vele.

2012. febr. 13. 14:05
 7/44 anonim ***** válasza:
Hasfogó? Mikor azt sem tudja mitől van? Van mikor tilos a hasfogó! Irány a kórház, inkább feleslegesen mint, h baj legyen.
2012. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Hiába voltál orvosnál,téged sem nyugtatott meg!!Nekem az ilyen orvos egy kicsit felületesnek tűnik.De legyen igaza.

Én egyértelműen bevinném kórházba.

2012. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Harangozó Sára ***** válasza:
Szerintem is azonnal kórház, nem tudom hova tette az orvos az eszét, így legalább is Te is megnyugodnál, hogy kezelik a gyerekedet. Vérhasnak teljesen ilyen tünetei vannak.
2012. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem nyugtatott meg, nem is kérdeznék itt :(
2012. febr. 13. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!