Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magas láz és véres híg széklet...

Magas láz és véres híg széklet milyen betegségre utalhat? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál, el is küldte tenyésztésre a székletet, de sok nap mire megjön az eredmény.

Sokszor felmegy 39,8-ig is a láza, le bírom húzni, de egy idő után visszamegy. viszont gyakorlatilag amikor a bilin ül, színtiszta vér jön szegénykémből mostmár. Ez ma kétszer volt. Az utolsó zöldes is volt.


Valakinek van ez ügyben tapasztalata? Eléggé aggódom.


2012. febr. 13. 13:57
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Szegényke jól kijutott neki a rosszból :( Nem is tudtam, hogy ennyire veszélyes is tud lenni ez a betegség.
2012. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Édes picikéje! Jobbulást!
2012. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

szia! én is válaszoltam erre a kérdésedre, és most képzeld, a kislányom bekerült a kórházba hasonló tüntekkel:((((

szalmonellára gondolnak, de nem evett olyan ételt, ami ezt indokolná.

azt szeretném kérdezni, hogy a Te gyerekednek is voltak iszonyatos görcsei? meddig volt hasmenés? kislányomnak szombat éjjel óta és még mindig van, ha eszik valami keveset. most zöldes lett neki, vér már talán nincs benne.

milyen antibiotikumot kapott? meddig volt kórházban?

kérlek, írj:(

2012. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Szia! Írtam akkor neked privit, remélem megkaptad! Jó lenne ha megírnád mi lett veletek, nagyon várom, hogy jelentkezz! Remélem nincs nagy baj!!!!
2012. febr. 26. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!