Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magas láz és véres híg széklet...

Magas láz és véres híg széklet milyen betegségre utalhat? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál, el is küldte tenyésztésre a székletet, de sok nap mire megjön az eredmény.

Sokszor felmegy 39,8-ig is a láza, le bírom húzni, de egy idő után visszamegy. viszont gyakorlatilag amikor a bilin ül, színtiszta vér jön szegénykémből mostmár. Ez ma kétszer volt. Az utolsó zöldes is volt.


Valakinek van ez ügyben tapasztalata? Eléggé aggódom.


2012. febr. 13. 13:57
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Még alszik, intézd a fuvart. Én félnék, hogy amíg alszik, valahol belül valami vérzik. Ha nekem ilyen székletem lenne, magam is kórházba mennék. Még akkor is ha négy gyerekem maradna itthon. A gyerekemet meg pláne bevinném.
2012. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Vidd be a kórházba!!!Ne várj!

Inkább vidd feleslegesen minthogy baj legyen!!!!

2012. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Szerintem is kórház és még annyi, hogy a kiszáradást nem lehet mindig észrevenni (laikusnak) barátnőm kisfia száradt ki majdnem és azon kívül, hogy sokat fosott keveset ivott és bágyadtabb volt nagyon más nem látszott rajta. Elvitte dokihoz és azonnal kórház lett.

Jobbulást a kicsikédnek és ha felkelt akkor muszáj vele kórházba menni. Én fel is kelteném, ha megítélésem szerint túl sokat alszik (lehet, hogy csak megrepedt egy ér a popójában, de ezt így eldönteni lehetetlen)

2012. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Ilyen időben nem szabad várni, rosszak az utak is. Az alvástól nem lesz jobban. Én nem vagyok orvoshoz rohangálos, de most azt mondom minnél előbb menjetek! Aggódom, hogy még nem indultál el vele. A kórházban légy őszinte mond el miket írt fel a házidoki az fontos és üldögélni sem kell a váróban ez sürgősségi eset! Azonnal beviszik.
2012. febr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal.

írd meg, mi baja volt.

szegényke:((((

2012. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Azonnal kórház.Az én kisfiamnak volt éppen picike vércsík a székletében, de a kórházból ő nem jöhetett ki.Tényleg később jön meg az eredmény,de ott megfelelően kezelik.Vidd be azonnal,ha nincs kocsi,akkor a mentőket hívjátok fel, a véres széklet elég,hogy bevigyék.Mennyi idős a gyermeked?
2012. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Remélem elindultatok már a kórházba!

Ki ne száradjon szegénykém!

Neked pedig kitartást!!

2012. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Mi újság van?
2012. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet veletek?
2012. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2012. febr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!