Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magas láz és véres híg széklet...

Magas láz és véres híg széklet milyen betegségre utalhat? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál, el is küldte tenyésztésre a székletet, de sok nap mire megjön az eredmény.

Sokszor felmegy 39,8-ig is a láza, le bírom húzni, de egy idő után visszamegy. viszont gyakorlatilag amikor a bilin ül, színtiszta vér jön szegénykémből mostmár. Ez ma kétszer volt. Az utolsó zöldes is volt.


Valakinek van ez ügyben tapasztalata? Eléggé aggódom.


2012. febr. 13. 13:57
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
???
2012. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges itt kérdezgetni. Gondolom a gyerekével van elfoglalva és meg sem nyitja az oldalt. Ha jobban lesz úgy is jelentkezik!

Addig is jobbulást!!!!

2012. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ha otthon lesztek és ráérsz és erre jársz, kérlek írd meg nekünk, hogy mi van veletek. Sokat gondolok arra, hogy mi lehet a gyerkőckéddel.
2012. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat és az aggódást. Bent tartották a kórházban, ma jöttünk haza. Mostmár sokkal jobban van. Kapott infúziót és antibiotikumokat.

Egyébként míg aludt felhívtam az orvosunkat és ő megírta a beutalót, így ébredés után már vittem is a kórházba. és nagyon nagy szerencse hogy vittem, nagyon sokáig véres volt a kaki.nagyon beteg volt.

2012. febr. 17. 13:27
 35/44 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy már jól van. Köszönöm, hogy megírtad. Jó egészséget!
2012. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

De mégis mi volt a gond?Fertőzés?

További jó egészséget!!

2012. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy már jobban vagytok.
2012. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Örülök h jobban van,de mi volt a baj?hátha mi tanulunk belőle ha már így esett...
2012. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Szalmonella!! :(
2012. febr. 17. 15:02
 40/44 anonim ***** válasza:
Uhh! Örülök én is, h jobban van!
2012. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!