Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap megyünk 4 éves lányomma...

Holnap megyünk 4 éves lányommal beadatni a kullancselleni védőoltást, de amióta elmondtam neki, azóta szegénykém csak ezzel foglalkozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerem a lányom annyira, hogy nagyon sírni, hisztizni fog az orvosnál, már előre félek is az egész helyzettől :-(

Nem is tudom, hogyan fogom levetkőztetni, lefogni ha arra kerül majd a sor :-((


2012. febr. 22. 14:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Rendben van! Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt!
2012. febr. 22. 15:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves lányom is nagyon fél a doktornéninél, eddig mindig próbáltam úgy intézni, hogy apa is jöjjön velünk, ha meg kell fogni stb.... Viszont a múltkor úgy alakult, hogy egyedül kellett vinnem, amikor beteg volt. Nagyon féltem én is, hogy mi lesz, ha nagyon sír, le kell fogni, de az asszisztens is maximálisan segítőkész volt, szóval nem is volt olyan nagy "dolog".:) Ezt azért írtam, hogy legalább ezen ne stresszeld magad, remélhetőleg Neked is segítségedre lesznek! Kitartást!:)
2012. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mi volt?:)
2012. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!