Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom 2 éves. Egyik...

A kislányom 2 éves. Egyik este azt állította hogy egy bácsi volt a szobában, de nem volt otthon senki csak Ő meg én. Nálatok előfordult ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Remélem nem valami mentális problémája van. Én úgy gondolom, h vannak szellemek de ez azért durva. Nem beszélt vele, de azt tudta, hogy ha apa hazajön akkor elmegy.
2012. febr. 22. 21:02
1 2
 11/14 anonim válasza:
29%
ez megtőrtént akkor is ha telee van helyesirásihibával
2012. febr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én nem hiszek a szellemekben, még az Istenben sem! Mégis sokszor megálmodom a jövőt. Csak azt nem tudom mikor fog bekövetkezni. De idáig mindig megtörtént amit álmodtam. És ez megrémiszt. Az édesanyám ugyanilyen volt. Apám halála után meglátogatta álmában. Megmondta hol és mennyi pénzt rejtett el. Vegyen rajta valamit. Másnap megnézte és a pénz ott volt. Anyám halála után én is álmodtam vele. Megálmodtam egy évvel a szélütése előtt, hogy március 10 én lessz. 1 év és 2 napot tévedtem. Mert következő év március 8. án kapott szélütést. Lehet valami megmagyarázhatatlan, és valakik erre érzékenyek főleg a gyerekek. De az is lehet, hogy a kicsik gyakran keverik a valóságot a fantáziával.
2013. szept. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Lehet hogy tényleg látott valakit. Ha 6 éves lesz elmúlik a 3. szeme. Addig ne törődj ezzel tudom ilyesztő nagyon durva de ki lát a kisgyerek fejébe hogy most épp igazat mond-e. Ne félj ha 6 lesz nem fog ilyeneket elképzelni/látni. Ha csak nem képessége a szellem látás. Ne félj legtöbb esetben nincs baj. Csak vagy képzelődik vagy kitalálta vagy tényleg látja. Ha tényleg látja nem bánt a szellem ne félj.
2013. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagymamám mesélte, hogy amikor anyum kicsit volt (3-5 éves), mindig azt állította, hogy esténként, amikor alszik egy csuklyás bácsi ül az ágya szélén bottal a kezében. Állítólag amikor ennyi voltam, én is mondogattam. De most már nem tudnám felidézni, ha nem meséli el, nem is tudok róla.
2013. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!