Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya vagy helytelen szó a...

Csúnya vagy helytelen szó a szellem szó? Kisfiam ezt tanulta az oviba. és nem tudom hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés
én nem tartom kifejezetten csúnya szónak,vonatozás közben mondta,hogy ez a szellem,azóta többször is mondta már,de csak ennyi.nem is figyeljek rá,van,hogy napokig nem használja aztán valahogyan eszébe jut.ti mit tennétek?
2012. febr. 26. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék? :) Semmit.

A szellem nem káromkodás :) Miért kéne tenni bármit is, ha a gyerek új szót ismer meg? Megmondod neki, hogy a szellem a mesében van, és ennyi.

2012. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Nem csúnya, nem szitokszó, semmi probléma nincs vele. Semmit nem tennék a helyedben.
2012. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem. A szellem az egy lény, legalábbis mesebeli, sokszor fog vele találkozni még. Én semmit nem mondanék/tennék. Mondjuk szitutól is függ, mert a vonaton a nénire nem mondjuk hogy ott egy szellem:).
2012. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi igen én sem mondtam neki semmit.de nem tudom más hogy reagál ha meghallja.
2012. febr. 26. 14:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémádat. Miért lenne csúnya szó?
2012. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem,játékvonatozás közben mondta,hogy ez egy szellem.
2012. febr. 26. 14:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán valaki mesélt neki a szellemvasútról és ő is olyat játszott.
2012. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell "tenned" semmit. Játszott, mint minden gyerek.....
2012. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 éves kisfiam szokott olyat játszani, hogy a függöny mögé bújik és azt mondja: "Én vagyok a szellem". Már nem emlékszem kitől hallotta, lehet tőlem, de lehet a 4 éves tesójától vagy valamelyik meséből. A lányom multkor múmia álarcot készített, de szokott szó esni szörnyekről és vámpírokról is. Mindről tudják, hogy csak a "mesevilágban" létezik és a dinoszauruszokról pedig, hogy "kihaltak". Szerintem semmi baj ezzel.
2012. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akárhogy is gondolkodom, nem jut eszembe semmi csúnya vagy helytelen dolog a szellem szóról. Nem értem a problémád. Miért lenne csúnya?
2012. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!