Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vírusszemölcs! Kinek mit...

Vírusszemölcs! Kinek mit csináltak vele? 3 éves a lányom és van 1 a tenyerén, pár napja a kézfején is lett kettő.

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak a lábán volt, Verrumal-ecsetelőt írt rá a gyerekorvos. Kenegettük vele 1 hónapig. Semmit sem változott. A doktornéni azt mondta, kenegessük még. Én meg inkább elvittem bőrgyógyászhoz, ahol lézerrel leégették neki. Láthatóan nagyon fájt szegénynek (valószínűleg az érzéstelenítés), de aztán simán ráállt, és hazafelé is sétálni akart, egyáltalán nem fájt neki már ekkor. Nyom nélkül, probléma nélkül gyógyult. Viszont 12.000 ft-ba került:S

Leközelebb ugyanazon a lábán kijött, gyorsan elkezdtem kenni neki, egy hét alatt teljesen eltűnt.

Tehát nem lehet tudni, hogy használ-e a kenegetés, de azért van rá esély:)

Szóval első a kenegetés, utána meg a bőrgyógyászati beavatkozások. A fagyasztást nagyon nem javaslom, ha lehet választani, akkor ezt kerüld el: nekem csinálták évekkel ezelőtt, nagyon fáj, sokáig gyógyul, felülfertőződik, begyullad. Borzalom:S

2012. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

12 ezer??? Úr isten ez magán volt, vagy sztk?

Amúgy pont ma akartunk menni, de már nem fogadtak minket, olyan sokan voltak.

Nekünk nem ajánlott dokinéni kenegetést egyáltalán, főleg mert a tenyerén van, egyből bőrgyógyászhoz küldött.

2012. febr. 27. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Magán volt. Nálunk az sztkban ezt a fagyasztós megoldást alkalmazzák, és én azt nem akartam, mert nekem nagyon rossz tapasztalataim voltak vele. Ez a fagyasztás is olyan, hogy van, aki megússza egy alkalommal, szépen meggyógyul, és kész. De nálam nem úgy volt, négyszer kellett mennem, és még be is gyulladt, amire antibiotikumot kellett szednem. Meg a kisfiamnak csak egy volt, ezt kiszorítottuk.
2012. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Meglátom mit mondanak itt sztk-ban, de lehet ha itt is fagyasztanák, akkor a hallottak alapján mégis magán lesz.

2012. febr. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!