Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt gyermeketeknek már 40...

Volt gyermeketeknek már 40 fokos láza? Kislányomnak tegnap este ennyit mutatott a hőmérő, azt hittem ott leszek rosszul!

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 07:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem 3 napos láza van, mert folyik az orra is. Illetve sárga trutyi van neki, ami olyan makacs, hogy nem tudom kiszívni még Stérimarral sem. Tegnap szívás után elhányta magát, és mivel enni nem eszik semmit csak a váladék jött ki! Az orvosunkkal meg tele van a nem létezőm, mert egy kis antibiotikumos orrcseppen kívül semmit nem adott!!!
2012. márc. 13. 13:03
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézesd meg másik orvossal,mert nekünk ugyan ez volt és kiderült,hogy tüdőgyulladása van.
2012. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A Germicid szerintem semmit nem ér. Én a Nurofenre esküszöm, ha más is kell akkor Mexalen kúp vagy Algoflex baby illetve a Panadol baby. És a hűtő fürdő.
2012. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen,sőt lázcsillapitás megkezdése után felment 42 fokra.Hütőfürdő,kúp,nurofent adtunk,igy is 3 óra volt mire 40 fokra vissza lement. Ügyeleten majdnem hogy haza nem zavartak minket.

Mentő hivást nem értem..

2012. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
...ha mentőt hívnék még a végén ki kellene fizetni a kiszállást...meg kell szokni, hogy sokszor magunkra maradunk. Sajnos kisgyerekkel is. Én írtam a 40,8-at amivel hazazavart meg lecseszett az ügyeletes. Mibe tartott volna egy lázcsillapító szuri??? Mennyi szenvedést elkerültünk volna.
2012. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nővérem barátnőjének a kisfiának volt, neki nem 40 fokos volt, hanem kiakadt a lázmérő és lázgörcsöt kapott, ott a mentőt hívták, levetkőztették meztelenre és vizes lepedőbe csavarták, úgy vitték ki a mentőhöz. A kórházba azt mondták, hogy a Germicid kúptól volt. Na az félelmetes volt, ahogy elmesélte nővérem. Szerencsére ez már egy éve volt és jól van a kisfiú!
2012. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A lázgörcs az más....Van akinek sose lesz, bármilyen magas is a láza, és van akinek 39 foknál lázgörcse lesz. borzalmas dolog egyébként. Ott egyértelműen mentő.
2012. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon ritkán lázasodik be.És mi vagyunk a ritka eset,hogy 37,2-nél volt lázgörcse!!!!
2012. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!