Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lesz nyáron a kislányom...

3 éves lesz nyáron a kislányom. Óvodakérdés. Itthon vagyok a kistesóval. Ti hasonló esetben vittétek oviba a "nagyot"?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a kistesóval. Ő maga nem akar oviba menni, azt mondja, akkor, ha én is ott lennék. Nemrég költöztünk ráadásul, nincs igazán játszópajtása. Korábban összesen kb. 10 vele egykorúval találkoztunk elég gyakran.


Most sokan mondják nekem, hogy kellene ám a közösség. Ezt én értem is. De miért erőltessem rá, ha nem szeretné.

A közösséget meg vagy előbb vagy utóbb úgyis meg kell majd szoknia.

Akkor nem ér rá még egy kicsit?

SZerintetek?

Ti mit tettetek hasonló helyzetben?


2012. márc. 26. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen vittem fél napra, ebéd után megyünk érte. Jó döntés volt, nagyon szereti, gyorsan megszokta, vannak barátai, sokat fejlődött és sokkal jobban eszik!
2012. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!