Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye vicc, hogy a gyereket...

Ugye vicc, hogy a gyereket 25-30e huf erteku ruhaba vigyuk ki a jatszoterre?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 28. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A ruhaüzleteknek nem vicc.

Ha meg valakinek van ennyi pénze, meg is veszi.

Nekem ez nem szükséges, nem látom értelmét, hogy drága ruhákban járjon, de ha nagyon gazdag lennék, annyira nem érdekelne, hogy 200 vagy 4500 Ft-os harisnyát szakít szét a gyerek esés közben. :)

2012. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
van pénzed rá hogy ilyen ruhákat vegyél neki játszósnak?
2012. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos egy cipő simán kerül még ennél többe is, persze a többi ruhaneműt meg lehet úszni olcsóbban, de hát senki nem mondta hogy ezt vedd meg.
2012. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Én, ha kőgazdag lennék is sajnálnám a 25.000-es ruhát a játszótérre. Egyszerűen így vagyok bedrótozva, hülyeségre nem költök, akkor se van rá.
2012. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha szupergazdag lennék, biztos másképp gondolkoznék, a pénztől másképp lát az ember, persze míg ténylegesen nincs annyink, addig úgyis másképp gondolkozunk.

Jelenleg nem gondolom, hogy szükség van nagyon drága cuccokra. Viszont ha valaki megveszi, megteheti, tetszik neki, hát rajta.

Soha nem nézegetem a játszótéren, hogy milyen drága lehet a gyerekek ruhája...de azt sem hogy milyen olcsó.

Ha neked nem tetszik, nincs rá pénzed, ne vedd meg.

A netes vagy újságban lévő ajánlások viszont mindig ilyenek, sokszor mutatnak drágább dolgokat.

2012. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Sapka 1500 kínai

Kabát 2500 Tesco

Pulcsi 2000 Tesco

Body 500 Tesco

Harisnya 500 kínai

Nadrág 1500 Tesco

Cipő 7000ft deichman


15.500ft


Ez eddig a legolcsóbb amit találtam, és így sem olcsó egy szerkó.


Nem örököltünk senkitől semmit


A neten sem olcsóbb, mert + még a posta.


Egy szezonra a ruha 50.000 Ft

2012. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak ilyen ötletadás, én legalábbis leszemezgettem az ötletről ami nekünk egyáltalán szóba jöhet és azt fogom csak megnézni / keresni az adott üzletben. És kiegészítem a már meglévő ruháinkkal.

Szerintem ez csak ilyen ötletcsináló, vagy ajánlás. Nem is kell annyira komolyan venni. Aztán biztos vannak akik a komplett szettet megveszik meg még ezt is gagyinak tartják (ismerek ilyet akiknél a gyerek játszós ruhája drágább mint amennyiért én magamnak vennék pl felnőtt rucit) de az ő dolguk, nem irigylésként írtam, csak érdekességként.

2012. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Egy szezonra 50,000 a ruha? Én még azt is soknak találom. Használtan veszem pár száz forintokért és csodaszépek!!!
2012. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Most jöttünk a játszóról. A lányomon lévő ruha:

- melegítőnadrág 2500Ft Takko

- hosszú ujjú póló 800Ft Aldi

- melegítőfelső 3000Ft Takko

- steppelt mellény 2000Ft Aldi

- cipő 4500Ft (Nike edzőcipő, Deichmann, tavalyi ár)

- sapka 900Ft piac, készítőtől (magyar)


A fiam ruhái:

- komplett melegítő (alsó+felső) 2500Ft, Karát Fashion

- hosszú ujjú body 600Ft, Aldi

- steppelt mellény 2000Ft Aldi

- Bobbi shoes sportcipő 2500Ft Deichmann

- sapka 900Ft piac, készítőtől


Nekem is elég brutálnak tűnik, amiket az újságokban, magazinokban ajánlanak. A múltkor a nők lapjában nézegettem a női ruhákat, volt olyan kombináció, ami vagy ötvenezerbe került volna. Nos, mi azt mondhatom, az átlag feletti jövedelemmel rendelkezünk (max. gyed nekem, a férjem alaphangon hazahoz 500-at havonta, ennél inkább többet, 6-700 ezer az általános, néha milla fölött, változó. Szóval beleférne, hogy megvegyem a drágábbat. De szerintem kész pazarlás és semmi értelme sincs. A gyerekeim csinosak, jó minőségű ruhákat veszek nekik, de semmi értelmét nem látom annak, hogy a játszótéren flancoljanak.

A belinkelt kiscsaj ruhában pedig tuti nem vinném játszótérre a gyerekemet, aki kitalálta, próbálja meg, milyen kényelmes lehet homokozni, hintázni, mászókázni stb. szoknyában...

2012. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Én több turiba is járok.

Sokan idegenkednek tőle, de a legtöbbje, amit kinézek ott és megveszem, zsír új. A cimkén is látszik, hogy sosem használták.

Múlt héten vettem négy darab testhez simuló nadrágot 80-86-os méretben, sosem használták, 1800 forint volt a négy darab.

A pólók kijönnek 300-400 forintból.

Zokni 160 forint.

Kabát, overáll kínaiból 2500-4000 forint.

És mindig nagyon szépek a gyerekeim a turis ruhákban. Meg nem mondjátok, hogy nem teljesen újak.

2012. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!