Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugye vicc, hogy a gyereket...

Ugye vicc, hogy a gyereket 25-30e huf erteku ruhaba vigyuk ki a jatszoterre?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 28. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Abba viszed a gyerekedet ki, amire van pénzed vagy szánsz rá.

Különböző igények vannak, ezt tiszteletbe kell tartani.

Nem kell lenézni sem a turist, sem a drágán öltöztetett gyereket.

Kinek mi az igénye, pénztárcája, elve.

Nem hiszem, hogy ezzel a linkkel baj van, reklám.

2012. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én se azt nézem a játszótéren, hogy mennyibe kerülhetett a gyerekek ruhája. Ha szépen össze van válogatva, a turiból is nagyon csinosan fel lehet öltözni. Én inkább akkor rökönyödök meg, ha a gyereken semmi nem illik semmihez, szedettvedett, csíkosat kockással stb.
2012. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is gyakran veszek turis cuccokat - tényleg sokszor vadiújak, vagy alig volt hordva, olyan szép állapotban vannak - de nálunk az is divat pl. barátnőmmel, hogy átadjuk egymásnak a ruhákat. A nagyobbjaink egyidősek, a középsők között van néhány hónap és mindketten fiúk, a legkisebbek között is alig pár hónap lesz és mindketten lányok. Én már odaadtam, amit a nagylányom hordott ruhákat, mire az ő picije megszületett, mostanra kezdi visszaadogatni, hogy mire megszületik az enyém, nekünk is legyen. A fiúk ruháit ugyanígy csereberéljük. Nálunk ez is nagyon bevált! Teljesen egyetértek azokkal, akik azt mondják, használt cuccban is lehet extracsinos egy gyerek, az anyja meg nem kap szívinfarktust, ha kilyukad a csúszdán a melegítő, mert nem több tízezres darab lyukad ki.
2012. márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

Én megmondom őszintén,hogy turiból szoktam venni a kicsinek a ruhát (persze magunknak is).A cipőt újonnan kapja mindig.Most egy olcsó kínaiban vettük 1700 ft-ért, 2 hónapra kell neki,ezért vegyek kb 5ezerért?Ezt meg nem féltem,hogy ha lekopik az orra,vagy valami.Játszon nyugodtan.A turiba felénk is sok új van és jóval olcsóbban mint a kínai ruha és mellesleg használtan még mindig jobb minősége van mint a kínainak újként.Mi nem tehetjük meg,hogy Next-et vagy ilyen ruhákat vegyünk újonnan,de használtan meg tudjuk venni és nem volt semmi gond vele.

De képzelhetitek,hogy egy gyerek hogy tud játszani ilyen ruhában?Szegény nem tud önfeledten játszani,mert nehogy összekenje.Így meg nem lehet játszani.Én olyan ruhát adok rá,amit nem sajnálok ha összeken.De szerintem többen így vagytok vele.

2012. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 balázs2010 ***** válasza:
65%

Nekem ez nem vicces. Mindenki abba öltözteti a gyerekét amibe akarja, nem ez alapján ítélek meg embereket. Aki megteheti biztos, hogy vesz egy-két márkásabb ruhát is a gyereknek, attól még játszóterezhet benne, nem kapunk infarktust ha kiszakad. Egyébként nem gondolom, hogy 2000Ft-ért egy ing drága lenne. Aki meg azt mondja, hogy Ő megtehetné de SOHA nem vesz csak turisat az nem teheti meg.

Téged miért nevettet ennyire ez a reklám?

2012. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!