Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hordozókendő - csak tanfolyamo...

Hordozókendő - csak tanfolyamon lehet megtanulni a helyes kötözést, vagy elég anetről is megnézni?

Figyelt kérdés
Van ebben valakinek tapasztalata?

2012. márc. 28. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szükségem volt rá hogy valaki megmutassa. Én szinte az elejétől kezdve hordoztam és nem mertem még kísérletezgetni egyedül egy picike babával.
2012. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nagyon jól bemutatják. Én nem mentem semmiféle tanfolyamra, mégis fel tudtam kötni.

2012. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes oktatóhoz menni. Olyan praktikákat tud mutatni,amiket egy videóról nem tudsz ellesni, emellett könnyebben ki tudjátok választani a biztosan nem ártalmas kötésmódokat.
2012. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes tanfolyamra menni, de legalább ellátogatni egy alkalommal hordozós klubba, ott is sokat tudnak segíteni. Nem lehetetlen megtanulni a netről sem, de sok mindenre figyelni kell, amit lehet, hogy egy videóban nem mondanak el.


(Amit a 2. válaszoló linkelt, az nem hord.kendő, hanem mei tai. A mei tai egy négyszögletű anyag, aminek a sarkaiból pántok lógnak: 2 vállpánt, és 2 derékpánt. A mei tai megkötése egyszerűbb, mint a kendőé, videóról is könnyen megtanulható pár perc alatt, nem is lehet elrontani, arra kell leginkább figyelni, hogy elég szoros legyen.)

2012. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!