Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4éves ikerpár. Milyen sportra...

4éves ikerpár. Milyen sportra járassam őket?

Figyelt kérdés

Kislány-kisfiú.

Mindketten kész energiabombák :)


2012. ápr. 12. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ennyi idösen vegyes gyerekekt én tánlcoltatnék, ha van kedvük hozzá. az is jó kis mozgás.

vagy van sok helyen 3-6 év közötti torna is, ami sima vegyes torna.


de ha van közös érdeklödés foci, úszás, vagy akármi akkor oda is mehetnek, pl unokaöcsém hokizik és ott is vannak lányok habár ö idösebb.

2012. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mihez van érzékük? Szeretnek labdázni? Vagy inkább futkorászni szeretnek? Vagy látod valamelyiken, hogy szeret táncolni, rázza a kis popóját? Vagy pancsolni szeretnek?

Szóval figyeld meg mit csinálnak a legszívesebben, aztán szerintem próbáljatok ki ezt-azt. Vagy labdajátékokat vagy úszás vagy tánc...

Bármi lehet, te ismered csak őket, te tudod miben lehetnének ügyesek.

Unokaöcsém 4 éves kora óta jár focizni, de már 10 hónaposan úgy rúgta a labdát, hogy csak lestünk. :)

Keresztlányom meg táncolni jár, imádja ici-pici kora óta.

Hozzájuk ez a sport illett, és ezt nagyjából lehetett is rajtuk látni.

Ha viszont valamelyik sport nem válik be, akkor még válthattok nyugodtan.

2012. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én szívem szerint így csinálnám:

kislány-tánc (balett vagy akrobatikus rock and roll)

kisfiú-úszás (nagyon ügyesen úszik)


De Apa mindenáron küzdősportot akar, mert ő is Judozott. Na de nem 4 évesen.. Nagyon féltem tőle őket. Ti vinnétek őket ennyi idősen küzdősportra?

2012. ápr. 12. 13:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kung-fuztam elég sokáig. Volt ott külön gyerekedzés,mondjuk olyan 6 éves volt a legfiatalabb. Én ha most még nem is, csak ajánlani tudnám ezeket a sportokat, mert kifejezetten fejleszt, mind testileg mind szellemileg, illetve nagy fegyelemre tanít!
2012. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az rendben is van. Na de kell tőle félteni őket? Nem lesz túl sok a sérülés?
2012. ápr. 12. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen úszás.Hasznos sport,és nagyon jó is!:) AZ én 2 kislányaim is úszni járnak,és nagyon ügyesek!:)
2012. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két lányom van, ők 4 és fél évesek. Járnak tornára, rsg-re és zene oviba. Szerintem az ovis torna mindkettőnek megfelelne, nem nemhez kötött és nem kell kétfelé futnod. Ráadásul sokfélét tanulnak (legalábbis ahova mi járunk), labdajátékoktól a talajtornáig mindent. A láynok már szabályosan bukfenceznek előre és hátra, sőt, már tanulják a fejen- és kéznállást is :)
2012. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

en a fiamat 6 eves kortol vinnem kuzdosportra, remelem tetszeni fog neki

anno talaltam ezt a cikket, remelem segit: [link]

2012. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!