Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan anyuka, akit abszolút hidegen hagy ez a pontozás dolog?

Figyelt kérdés
Megmondom őszíntén, én soha nem figyelem, hogy engem pontoznak-e, én sem pontozok senkit. Vagy valamit nem tudok, és ennek van valamilyen jelentősége? A "pontozás" a zöld vagy piros kezecskét jelenti?
2012. ápr. 13. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor pontozgatnék ha lenne nekem jelentősége annak hogy hanyadik vagyok a ranglistán de ez engem egyáltalán nem érdekel.Én azért jövök ide hogy segíthessek vagy segítséget kérjek és ennyi!

Sokan azért pontozgatnak hogy előrébb kerüljenek a ranglistán (akinek nem inge...)mivel azért is plusz pont jár! Szerintem sincs semmi értelme!

2012. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem is hidegen hagy.

Inkább az idegesít a legjobban, amikor néhányan azon vesznek össze egy kérdésen belül, hogy ki pontozott le kit. Most komolyan, nem tökmindegy? Mindig lesz valaki, akinek nem tetszik az adott válasz, még ha szimpatikus válasznak tűnik is.

A kategória toplistáról én is tudok, de sosem érdekelt hogy hol állok, ennél fontosabb dolgok is vannak az életemben.

2012. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha jobban megnézitek, itt is ez van:D. Ahogy látom alaposan le van itt is pontozva mindenki.:D
2012. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!