Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 hete jár az oviba,...

Kisfiam 3 hete jár az oviba, mostmár reggelente csak kicsit pityereg! Ott nagyon jó kisfiú de itthon hiszti rohamok jönnek rá és mindig csak azt hallom hogy akarom, akarom! Itthon éli ki magát, hogy ott vissza kell fognia magát?

Figyelt kérdés
Kinél meddig tartott az a hisztis korszak?
2012. ápr. 17. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam szeptemberben lesz 3 éves, 4 hónapja miniovis. Nálunk 2 hónapig tartott ez a korszak (itthon állandóan hisztizett, kiabált, követelőzött), aztán lenyugodott, a reggeli pityergés is elmúlt, bár nem boldog, amikor megyünk, de bent imád lenni.
2012. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ugyanezt produkálja. Tavaly szeptember óta ovis. Kb. kétszer pityergett reggel. Nagyon szeret bent lenni, szeretik is őt, mert nyugodt gyerek. Itthon viszont elviselhetetlen. Hisztizik, szemtelen, követelőzik, néha csúnyákat is mond. Nem tudom, hogy mikor fog ez megszűnni, de jó lenne, mert közben megszületett a hugi is, akit nagyon szeret. A kistesó szerencsére nyugodt baba, nem kell sokat dajkálni, így az ovi után a fiammal tudom tölteni az időt egészen estig.
2012. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!