Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok 3 és fél éves gyereket...

Adnátok 3 és fél éves gyereketeknek Gösser alkoholmentes citromos sört?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 14:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
23%
utána adjál még neki konyakot:)
2012. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
62%

nem sokban különbözik pl a fanta citromtól, miért is ne? azért, mert az a neve, hogy sör? de hát a sörhöz még csak köze sincs.

amúgy meg úgyse ízlene neki, legalább magától döntene úgy, hogy fujj, nem kell.

2012. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Van egy majdnem 4 hetes babám is, és mostanában elkezdtem inni ezt a "sört". A férjem már ivott ilyet, és gondolta, hogy megkérdezi a nagy fiunktól, hogy kér-e? Hát persze, hogy kért. Aztán a férjem egy egész pohárral adott neki. Nagyon ízlett a fiamnak és azóta állandóan nyaggat, hogy kér belőle. Amúgy melegen (szoba hőmérsékletűen) szoktam inni, és így a sör ízt nem is lehet érezni, tényleg olyan, mint a Fanta citrom. Lehet, hogy veszek neki azt, hátha leszokik a sörözésről :) Vagy bele csempészem a sörös dobozba.
2012. ápr. 29. 15:25
 14/50 A kérdező kommentje:

Amúgy a férjem inkább a borokat szereti (három havonta megiszik egy fél üveggel, aztán állandóan öntöm ki a mosogatóba a többit). Egyszer a fiam azt is meg szerette volna kóstolni. Az ujját bele mártotta, lenyalta. Nagyon ízlett neki. Na, de azért abból többet nem kapott!!!

Emlékszem, gyerek koromban apukám egyszer ivott sört, és én is nyaggattam, hogy meg szeretném kóstolni. Adott is a habjából egy kis kanálnyit. Rögtön dobtam tőle egy hátast, úgy beszédültem tőle. Tényleg évekig a közelébe nem mentem :)

2012. ápr. 29. 15:30
 15/50 anonim ***** válasza:
39%
Így szoktatod rá a gyereket a sörre.. Most még nem alkoholos,14 éves korára már azt issza nyakló nélkül..
2012. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
29%
Voilá, így kell alkoholistát nevelni. Gratulálok a férjednek is, meg neked is a sok eszedhez.
2012. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
43%

én elolvastam múltkor a dobozát és az alkoholmentesben is van alkohol.

amúgy elvből sem adnék neki.

2012. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Én is elolvastam, hogy mi van rá írva, de egy árva mukkanat sem említi, hogy akár egy csepp alkohol is lenne benne.

Köszi a gratulációt!!!!

2012. ápr. 29. 17:58
 19/50 anonim ***** válasza:
67%

ez csak egy berögzülés az agyban hogy "jaj, sör! gyereknek? hülye vagy?"

de az alkoholmentes citromos gösser nem sör. csak a neve az. ha én egy ásványvíz üvegére ráírom, hogy "pálinka", attól még megihatja a gyerek, vagy nem?


még hogy alkoholizmusra nevelés :D egyszer mentünk középiskolai osztállyal paintballozni, de egyik barátnőmet nem engedték el, mert "háborúra nevel" :D kb ehhez tudnám hasonlítani.

2012. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
27%

Igenis arra neveli. Szívesen, bár csak sajnálni tudom a fiadat. Ha most kapja a "gyerek" verzióját a sörnek és megszokja, akkor tudatosul benne, hogy a sör (vagy legalábbis amit ő annak hisz) jó. Aztán, majd ha nagyobb lesz, kellemes emlékeket társítva az ő gyerek söréhez, majd megissza a normál sört is.Azt is nagyon fogja szeretni, aztán egyre több és több kell neki.


De hát ha valaki ilyen felelőtlen "anya", akkor jó. Nem nekem kell majd elvonóra hurcolnom harmincévesen a fiam, aki tök zokni lesz, és szarik a fejemre.

2012. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!