Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok 3 és fél éves gyereket...

Adnátok 3 és fél éves gyereketeknek Gösser alkoholmentes citromos sört?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 14:13
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
10%
Utolsóé pl. értelmes módszer. Mondom, ha legközelebb Red Bull-t kér a gyerek, azt adsz neki? Lesz ez még mással is, nemcsak a relatíve nem káros sörrel.
2012. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok túl aggódós anyuka, de két dolog miatt nem adok/fogok adni a gyereknek alkoholmentes sört:

1. Az összetétele miatt, olvasd el, egy felnőtt szervezetének sem tökéletes. Pl. a gumiarábikum, ami gyomor- és bélrendszeri betegségeket idézhet elő. De a szentjánoskenyérmag-liszt sem a legjobb, allergiás reakciót válthat ki. Úgy, ahogy van, az egész sörnek semmi haszna, sőt.

2. A lehetséges pszihológiai hatása miatt. Most kap egy-két kortyot az alkoholmentes sörből, pár év múlva lenyalhatja a habot a rendes sörröl, és így tovább. Nem biztos, hogy alkoholista lesz, nem ezt akarom mondani, de szerintem, nem kell a gyereknek ezekkel az italokkal ilyen korán megismerkedniük.

Én ezért nem adok.

2012. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
7%

A kedves sör mellett kardoskodó anyukát ez sem fogja izgatni.


Inkább legyen a gyereknek allergiás reakciója, mint hogy valamit ne kapjon meg, amit nekem sem kellene előtte innom. :) Ugye, jól mondom? :)

2012. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
79%

Újabban mindenki az allergiával élvez. Már a tej is bűnös, amin mi fölnőttünk.

Ez beteges.

Az alkoholmentes sörből van olyan ami malátát és komlót tartalmaz, oszt jónapot.

Kiváló b -vitamin forrás, igyon amennyit akar.

Később annyi van, hogy nem kell váltani alkoholosra.

2012. máj. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
85%

Kedves anyukák!

Ha már kikiáltottatok alkoholistának,és olyannak aki sörrel itatja a gyerekét hát legyen! Bár sehol nem írtam hogy minden nap 1üveggel megiszok a gyerekkel,de mindegy. Ja és a vodkát,a bort,meg hasonló alkoholokat ki nem állhatom,tehát hogy itatnám a gyereket ilyenekkel??? És a férjem sem issza,nincs is itthon soha!


De nagyon csőlátásotok van! Mennyivel jobb ha szörppel itatom ami tele van cukorral? Ennyi erővel semmi cukrosat ne adjunk a gyereknek,mert a későbbi lélektani hatása miatt csak azt fogja fogyasztani,és 1000% hogy cukorbeteg lesz!


Semmit ne adjunk nekik,mert mindentől lehet allergiájuk. A szentjánoskenyérmag meg megtalálható a Sinlac nevű tápszerben.


Az én lányom csak vizet iszik,néha gyümölcsleveket. Teát szörpöt nem fogad el! Próbálok neki minőségi ételeket venni,mindenből. Az édességeket nem nagyon díjazza,még a túró rudit sem.


De ha szerintetek alkoholista lesz mert havi 1x beledugja a nyelvét az ALKOHOLMENTES SÖRBE,hát ezzel már nem tudok mit kezdeni!!! Többet nem is hagynék neki.

2012. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

A 42-es válaszolónak üzenem mielőtt valótlanságokat állít nézzen utána!!!

[link]

2012. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
33%
Miert is allitok valotlansagot? Inkabb te voltal figyelmetlen. Nem a sima sorrol szolt a kerdes, hanem izesitett citromos sorrol, amiben az altalam is felsorolt adalekok vannak, amelyekben semmi egeszseges nincs. Nezz utana.
2012. máj. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
75%
Ez az a pont, mikor nem érdemes már semmit sem írni vagy válaszolni. Én teljesen normálisan, nyugodt hangnemben, leírtam a véleményemet, senkit nem aláztam, csak van egy véleményem, de nem erőltetem rá senkire. Tőlem olyan italt adhattok a gyerekeknek és annyit, amennyit akartok. Csak leírtam az álláspontomat, hátha érdekel valakit, hiszen volt egy kérdés és válaszoltam rá, senkit nem kritizáltam. De mindig akadnak agresszívabb anyukák, akik lepontoznak és durván válaszolnak. Miért fáj az valakinek, ha különböző vélemények léteznek a világban??? Nem lehet mindenki egyforma.
2012. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Mert azt sugalltad, hogy a kérdező alkoholista, vagy legalábbis rendszeres sörivó.

Igaz, ezt nyugodt hangnemben tetted, de akkor is udvariatlanság volt, mert sugalmazott valamit , ami nem igaz.

Ezt is távolíttasd el bár, nem meríti ki azokat a feltételeket ami le van írva, hogy kimoderálják a válaszokat, de az igazság fáj, a moderátor meg buzgó.

2012. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
igen4 Hagy rugjon be a kid. Finom kávéval és
2012. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!