Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok 3 és fél éves gyereket...

Adnátok 3 és fél éves gyereketeknek Gösser alkoholmentes citromos sört?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 14:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
76%

a citromos gösserhez ízéhez hiába társít kellemes emléket, ha az még csak nem is emlékeztet a sima söréhez, szóval nem értem hogy tudná tudat alatt összekapcsolni a kettőt. most képzeld már el a szitut, apuka issza a citromos sört (bármit) a gyerek kíváncsi kér belőle. szerinted melyik variáció kelti fel jobban az érdeklődését a) mi-sem-természetesebb itt egy korty, két perc múlva el is felejtettük, vagy b) juj, ez tilos, ó ezt neked nem szabad, mert ez aztán az ördögtől való.

itt nem arról van szó, hogy ezt döntik a gyerekbe 0-24. ha valaki alkoholista lesz, az nem azért lesz az, mert esetleg gyerekkorában a szülei megengedték neki hogy belekortyoljon egy italba. sokkal rizikósabb pl a középiskolás (manapság sajnos már ált. iskolás) időszak, a társaság, stb. na, ott van esély. de a te feltevésedet egyenesen nevetségesnek tartom.

2012. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
56%

jaaa és még valami

szerinted csak az a tizenéves iszik normál sört, aki kiskorában kapott gyerek sört? melyik bolygón élsz, most komolya? :D

2012. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
30%
De ezek nem belekortyoltatják, hanem itatják vele...
2012. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
52%
de a gyerek nem tudja, hogy "jaj, ez sör, ez rossz" csak és kizárólag akkor, ha a szülei ezt mondják neki! egészen addig az a sör nem más, mint hideg, citromos üdítő. mert hiszen ez a sör nem is más, mint hideg, citromos üdítő.. és nem tudom, ki írta, hogy az alkoholmentes sörben van alkohol, de ez nem igaz! márpedig, ha nincs benne alkohol, akkor nem értem miért ne ihatná
2012. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
78%
Nem adnek.
2012. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
68%

Na akkor én nagyon le leszek pontozva,mert az én 2éves kislányom már belekóstolt ezekbe az ízesített "sörökbe". Nagyon szeretem őket,és amelyikben nincs alkohol abból már "ivott".

Pár kortyot kapott,és vágta hozzá a "pofákat",de ízlett neki!

Nem 2decit "iszik meg"! Nem fogok azon az 1-2kortyon fennakadni!

2012. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként, ha már szülő vagyok, önuralom is kéne. Nem kell a gyerek előtt sört vedelni, akkor nem fogja megkívánni. Nem véletlen nem tütkéznek a tanárok sem a suliban.
2012. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
63%
de magyarázza már el valaki, aki nem adna, hogy miért? nehogy káros hatással legyen a gyerekre a - nem létező- alkohol amit megivott? komolyan nem értem..
2012. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
44%

"Egyébként, ha már szülő vagyok, önuralom is kéne. Nem kell a gyerek előtt sört vedelni, akkor nem fogja megkívánni. Nem véletlen nem tütkéznek a tanárok sem a suliban."


Ja csak annál láthat a gyerek sört aki eleve vedel?! Nem vedelem és nem vagyok alkoholista,ha 1héten egyszer megiszok egy dobozzal. A gyerek elől meg nem fogok bujdokolni!!!

2012. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
7%
Nem bujdokolni kell nagyagyú, hanem akkor inni, mikor lefektetted. Problem solved.
2012. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!