Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok 3 és fél éves gyereket...

Adnátok 3 és fél éves gyereketeknek Gösser alkoholmentes citromos sört?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 14:13
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
37%

"Nagyágyú"

ALKOHOLMENTESBŐL KAP 1-2 KORTYOT,és nem minden alkalommal amikor én is iszom! Eleve amiben alkohol van nem iszom előtte,mert tudom hogy kérné!!!


Nem tudom mire jó ez a "hiper-szuper álszenteskedés"???!!!


Problem solved.

2012. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
19%
Nem nagyágyút írtam, hanem nagyagyút. :D Mi van, a sok sörtől romlik a szemed?
2012. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
41%

Direkt írtam nagyágyút,te anyák gyöngye te tökéletes!

A továbbiakban befejeztem veled a társalgást!!!

2012. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy meg milyen érdekes hogy az alkoholmentes sört kifejezetten ajánlják a szoptatós kismamáknak! Én is kaptam még a kórházban,benne volt a csomagban.


Akkor hogy is van ez??? Mert ugye az anyatejbe bekerül,és "kap" belőle a pici baba is.


Ez nem baj,de ha egy kisgyerek bele dugja a nyelvét,akkor a szülő már alkoholistát nevel belőle. Egy "sörtől" amiben nincs is alkohol.

2012. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
23%
Azt a férjednek küldték, engesztelésül, amiért ilyen felesége van, csak te megittad előle.
2012. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
53%
Rohadt nagy poén volt! De értelmes választ nem tudsz adni!!!
2012. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
30%

Már adtam, csak túl fafejű vagy hozzá, hogy megértsd.


De nekem édesmindegy, hogy a te gyereked mit iszik. Legközelebb forralj fel egy üveg vodkát, és add oda neki. A főzéstől abból is elmegy az alkohol, nyugodtan megihatja. Meg majd füstszűrős cigit is adhatsz neki hétévesen, mégiscsak jobb, mint a szűrőtlen.Vagy éppen adhatsz neki kávét vagy energiaitalt is. Az energiaitalban sincs alkohol, hajrá, add neki. Nem neki való? Na és? Lényeg, hogy nincs benne alkohol. Rohanj csak le a boltba, vegyél neki Red Bull-t. Biztos ízlik majd neki.


Nem értem, miért kell gúnyolódni valakin, aki nem enged meg minden szart a gyereknek, hanem tud NEMET mondani. Nem neki való, pont.


De hát a te gyereked, te neveled félre.Gondolom, te is minden szart ráhagysz, csak ne hisztizzen, liberális nevelés. Citromos túrót a liberális füledbe. :)

2012. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
56%

Mellé beszélsz! De arra amit kérdeztem nem tudsz válaszolni!!! Hogy jön ide az energiaital,a kávé,meg mit tudom én miket írtál?!


Az nem gúnyolódás ha valakit alkoholistának nevezel,csak mert "másként gondolja"mint te???

2012. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
11%

Nem mellébeszélés. Ugyanolyan hasznosak egy gyereknek az energiaital is meg a citromos lószar is. Meg pont az alkoholmentesség miatt mondtam a felfőzött vodkát. Abban sincs alkohol, adnád a gyereknek?


És igenis alkesz lesz, ha már háromévesen az alkoholmentes sört issza.

2012. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
80%

Nem adnék neki a szénsav miatt se.Szerintem ha isztok és kér,akkor mond neki,h mindjárt hozok,kiszaladsz a konyhába,öntesz egy pohárba vmi ücsit,szörpöt és azt odaadod neki.Becsapod,de azért jobb,mintha azt inná.

Amúgy jókat kuncogtam a különféle összezördüléseken :) !

2012. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!