Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszótérre mibe viszitek a...

Játszótérre mibe viszitek a homokozót, labdát, stb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 14:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én szatyorban.
2012. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A kissrác viszi a labdáját, én meg viszem a többi cuccát kézben.
2012. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
29%
A homokozót nem kell vinni, az már ott van. HomokozóKÉSZLETet kell vinni, azt mi a homokozókészlet direkt erre való vödrében szoktuk. Nagy, így a labda is befér mellé meg egy frisbie.
2012. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Sima nejlonszatyorban.
2012. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Mennyire humoros!A többi válaszoló értette a kérdésemet!
2012. máj. 1. 15:32
 6/29 anonim ***** válasza:
39%
Értettem én is, de öröm nézni, mikor te fogalmazol szarul és még engem cseszel le :)
2012. máj. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%

6-os, most komolyan ezen kell lovagolni? Szerintem mindenki értette, hogy miről van szó, ráadásul nem tudom, ki az, aki minden alkalommal végigmondja azt, hogy HO-MO-KO-ZÓ-KÉSZ-LET, nálunk is csak simán homokozó és kész.


Amúgy mi is szatyorban szoktuk levinni, abban is tartjuk itthon, amikor nincs használatban.

2012. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
Igenis, ezen :) Ha így tanítja beszélni a gyerekét is, akkor már régen rossz. Ez olyan, mint a szandált szandának hívni. Szimpla lustaság és igénytelenség. Nem bírunk már egy hatszótagos szót sem kimondani, mert hosszú....
2012. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Gucci utazótáskában.
2012. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
De, ki bírjuk mondani, de érdekes módon az ételt se a mikrohullámú sütőbe teszem be, hanem a mikróba. Nem személygépjárművel járok, hanem autóval, sőt, a fiammal általában nem futballozni szoktam, hanem focizni. Ennyire azért nem kellene túldramatizálni a dolgot. Még ha a kérdező azt írva volna, hogy "játszira" a játszótérre helyett, akkor megérteném a felháborodásodat, de ez még nekem is erős, pedig nem vagyok az a mindent becézgetős típus.
2012. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!