Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vesztek a gyereknek kínai...

Ti vesztek a gyereknek kínai áruházban cipőt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szia!

2 féle gyerek lábbelit veszek a kínaiban,

az egyik az elől vastag gumis tépőzáras cipő,az van rajta a bölcsiben az udvaron,enélkül 2 pár cipőt elmotorozna hetente,a másik a műanyag klumpa/papucs,ami tökéletes a játszótéren,mamáéknál a kertben,és a vizes helyeken(strand stb.)

Egyéb cipőket a deichmann-ban veszek neki.

2012. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

egyetlen dolgon nem spórolok és a minőségből nem akarok leadni, az a cipő.

tehát nem.

2012. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam venni. Múltkor a négy éves kisfiamnak egy balerinacipőt vettem nyárra és nem gagyi, szép fényes bőr.
2012. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiban is lehet kapni igazán jó minőségű, bőr cipőket. Csak az embernek tudni kell, hogy mit akarsz, és a megfelelő szempontok szerint választani.

Én úgy látom, hogy az agyonsztárolt márkás cipők sokszor pocsék, lábgyilkos minőségűek, de nem baj, mert a "gondos" anyuka baromi elégedett magával, mert tizenezrekért vett márkás cipőt a gyereknek. Csak épp a gyerek járni nem bír benne normálisan, és két hónap alatt tönkrevágja az ízületeit egy életre.

2012. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 TKI Ibolya ***** válasza:
Nem magamnak sem veszek! Lehet hogy szét rúgja gyorsan, bár én tudok olyan márkát amit nem tudtak a gyerekeim szét nyúzni.Egy fejlődő lábnak semmi szüksége műanyag ormótlan,rosszul kiképzett cipőre.Ez az egy amire nem sajnálom a pénzt!
2012. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nem veszünk semmit kínai üzletben,így cipőt sem.
2012. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy ahol mi szoktunk venni kínaiban cipőt, ott bizony van d.d step cipő, kiváló minőségben! Úgyhogy a válaszom, igen, veszek kínaiban cipőt. Nem kell elhatárolódni a kínaitól, meg kell nézni, hogy milyen minőség és annak megfelelően dönteni. Valaki a használt dolgokról ír. Az, hogy kínai áruházban vesz az ember cipőt nem egyenlő a használt cipővel.
2012. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Kertes házban lakunk, és a kertbe amiben játszhat, homokozhat "tönkre tehet", ott szoktam venni. Van márkás cipője is, de abban nem a kertben játszik.
2012. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

off: Megmosolyogtató, hogy valaki kiír egy 'igen vagy nem' kérdést és rögtön az első válasz után közli, hogy ő is az igennel ért egyet. Ettől kezdve az összes 'nem' válasz le van pontozva :)

on: Nem veszek a kínaiban cipőt. Számít, hogy mi van a lábán a gyerkőcnek. Ugyanúgy, ahogy nem kenem a bőrét akármivel, nem fürdetem akármivel és nem adok neki akármit enni.. de mindenki olyat, amiben megbízik. Szerintem nem kéne összekeverni (korábbi válaszoló) azokat, akik "villogni" akarnak a márkás cipőben azokkal, akiket érdekel, hogy a gyermekük miben teszi meg az első lépéseket. Nekem is van véleményem arról, hogy kit tudnék "gondos" anyukának nevezni, de nem szeméyeskedek.

És mégegy, azért ami a kínaiban jó minőségű és bőr, az sem olcsó.

2012. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én senkit nem pontoztam le, legfeljebb a félig hasznos gombra nyomtam. Jó annak aki meg tudja venni, én sajnos nem tartozom közéjük. Havi 50.000.-ból nekem nem futja 5000 ft.-os cipőre. Idén sem tudok venni magamnak semmit, mert a gyerekre kell költeni, ez nem mártírkodás akar lenni. És ne értse senki félre, imádom a lányomat.
2012. máj. 7. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!