Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Akik visszamentek...

Anyukák! Akik visszamentek dolgozni, hogyan oldjátok meg a bölcsibe/óvodába hordást és hazahozatalt?

Figyelt kérdés
A minap gondolkoztam rajta, hogy ha vissza megyek dolgozni a munkahelyemre (Tesco, pénztáros) akkor hogy fogom vinne és hozni a gyereket? A párom dolgozik korán megy, késő jön. Én igaz csak 4 órában vagyok, de úgy van elosztva a beosztás hogy pl. 5 napot dolgozok 8 órában utána meg itthon vagyok kb. 5 napot. Tehát nem kell mennem mindennap, de ha épp dolgozom akkor sokszor van hogy 6ra kell menni és csak 5 után végzek. Ti hogy oldjátok meg ezt? mert gondolom mindenki aki dolgozik ott a beosztást nem igazítják ehhez...de mégis mindenki valahogy megoldja. A nagyszülők másik városban laknak. Nem tudom hogy fogom ezt kivitelezni... :(

2012. máj. 15. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy tündéri Ági nénink, aki ilyen esetekben jön, és intézi a kicsit. Ha 6-kor megyek itthonról, akkor jön 6-ra, ha később, akkor jön később, és ha későn érek haza, akkor hazaviszi a gyereket. Nagyon rugalmas, és nem is kér sokat.

Érdemes lenne neked is keresned egy "nagyipótlót" ilyen esetekre, hogy összeszokjatok, mire szükséged lesz rá.

2012. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát erre nem is gondoltam :) nem is rossz ötlet :) így belegondolva nem tudok senkit aki alkalmas lenne erre és mondjuk ráér mert nem dolgozik vagy ilyesmi. De utána fogok járni, mert fogalmam nincs hogy fogom megoldani. még így 4 órában is nehéz. Annyi a jó benne hogy nem kell mindennap menni volt h egy héten csak 2 napot. szóval mégsem egy egész hetet kell majd megoldani, csak azért mégis idegesít hogy lesz.
2012. máj. 15. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam babysitter ilyen családnál. Reggel fél 7-re mentem, elvittem a kislányt oviba, délután munka után elmentem érte és hazavittem, ott aztán megvártam a szüleit. Lehet hogy neked is ilyet kellene keresned.
2012. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mik az árak? mármint te mennyit kaptál? végül is csak elvinni meg hazavinni kell, tehát nem egész nap kell vigyázni rá. nem budapesti vagyok, de városban élünk 16.000 fős. köszi :)
2012. máj. 15. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Én 20-25 ezret kaptam egy hónapra. Nekem is főként hozni vinni kellett a kislányt, délután elég hamar hazaértek a szülők.
2012. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
iwiwre irj aprot a varosotokban h keresel megbizhato szemelyt es jelentkeznek majd, aztan kivalasztod, osszeszoknak, vagy meseld el a helyzetet az osszes ismerosnek, tuti h lesz segitseg gyorsan
2012. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
es a bolcsiben is biztosan ismernek olyat aki segithetne, miert nem kerdezed meg ott elsonek?
2012. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!