Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy bírjátok a strapát egy...

Hogy bírjátok a strapát egy igazi rosszcsont mellett?

Figyelt kérdés
Aki reggeltől-estig ész nélkül rohangászik mindenfelé és nem lehet rá sem szép szóval, sem határozottan hatni. Aki állandóan óriási hisztit csap és üvölt, amint megakadályozol egy tervét. Aki lassan erősebb, mint ti és sokszor mar, harap is. Akit nem lehet lekötni semmivel, mert csak a veszélyes dolgok érdeklik. Akivel minden nap történik valami olyan sérülés, amiből nagyobb baj is lehetett volna. Akihez képest egy hiperaktívnak titulált gyerek csendes, lassú, és megfontolt. Két-három hete végképp alig bírok a fiammal. Kinövi? Van még valaki így?
2009. jún. 26. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom ugyan ilyen. Tudom, h ez téged nem nyugtat meg és nem oldódik meg a "probléma". Nehezen bírom én is, főleg terhesen és mostmár apa nélkül. Nehéz higgadtan kezelni a helyzetet, de hidd el, h még mindig jobb, mint ha isten őrizz beteg lenne. Nekem néhány napig volt rosszul a babám és nagyon bágyadt volt. Szó szerint visszasírtam a rosszaságait, mert inkább én legyek padlón mint ő.

Mindenesetre sok erőt, türelmet és kitartást kívánok.

2009. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Igen én is mindig arra gondolok, hogy csak az a fő, hogy egészséges legyen. A többi meg majd lesz valamikor könnyebb...
2009. jún. 27. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy boszorkányom...,1 hete szédülök a méregtől,mert teljesen lefárasztott az izgágaságával,meg az elevenségével,ugyanis ebben az esős időben beszorultunk a lakásba.Talán ha jobb idő lesz akkor lenn az udvaron kifárasztja magát.

Biztatást nem tudok Neked írni,mert van egy 6 évesem is,és bár Ő nem eleven mint a kicsi,de nagyon öntörvényű ezért sok energiát igényel még most is.Anyukám szavai jutnak eszembe,az,hogy kigyerek kisgond,nagygyerek nagy gond.És ez igaz.Én is vártam az időt,hogy mikor lesz már könnyebb egy kicsit,de miníg csak valami ujabb kihívás várt egy korszak lezárulásával.Most szeptembertől a például a suli....

Azt hiszem ez az anyák sorsa,ha már felnőttek lesznek akkor is a mi kicsikéink maradnak akikért örökké aggódunk,és csak a jót kívánjuk Nekik az élettől....

Kitartást kívánok Neked.

2009. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!