Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit a véleményetek a gyerekek...

Mit a véleményetek a gyerekek szájra puszilásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Számomra nagyon furi. Én csak az uramat csókolom szájon, a gyerekeimet nem. Nálunk ez a tágabb családban sem szokás sehol.
2009. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Én szoktam. Nem a csecsemőnél, de mikor már ő is tud adni, onnantól. Csecsemőimnek arcra.

De tudom, hogy nem jó! Csak hát, esendő vagyok, emberből én is... És olyan jó...

2009. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Én soha nem puszilom szájon a kislányomat. Rengeteg baktériumot adnék át ezzel neki, és nem szeretném ha miattam megbetegedne.

A kis puha arcocskáját annál többször! :) Imádom!

4 hónapos kislány anyukája

2009. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy mindenki szabadon eldöntheti, hogy mit csinál....
2009. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Háát...Én is sokszor látok utcán anyukákat/apukákat akik szájon puszilják gyermeküket.Nekem igazából ez egy kicsit fura,elvégre nekem a "szájrapuszi"a szerelem jele.Legalábbis én a szerelmemet puszilom így.De nem vagyunk egyformák.Unokaöcséim 3 éves,ill.5 hónapos.Egyszerűen imádom őket=)De szájra sosem adtam nekik puszit,sztem az érzést ugyanúgy ki tudod fejezni ha arcon puszilod meg.
2009. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is fura, én is puszilgatom a fiamat, de nem a száját. Szájra csak a férjemnek adok puszit.
2009. jún. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Van, aki szájra adja, van, aki nem. Ennyi. :)
2009. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%
Itt nem a baktériumokról van szó.Ez egy "rossz" stokás...Melyik családban hogyan.El nem tudnám képzelni,a lányomat szájon csókolni.Az a férj szerepe.
2009. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
bizti, hogy nem puszilózom szájon a lányomat
2009. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%

Kisfiam van. Imádom meg tudnám zabálni :))) de a popsiját előbb puszilom meg mint a száját :)

nekem mindig az van a szemem előtt mikor olyan 10 éves lehettem és a szomszéd kislány gyakran kijött játszani, és megszokta hogy náluk az anyukája szájára ad puszit. A kislány amúgy olyan 3 éves volt, szóval inkább így anyáskodtunk felette tesómmal.

És ő is pl. mindig a szánkon akart puszit adni, bennem ez olyan ellenérzéseket keltett már akkor, hiszen ugye nem ez a szokás valahogy...hogy megfogadtam, nem tolok ki a gyerekemmel így :) Mert persze mi meg elhúzódtunk előle, ő meg nem értette mi a baj hisz náluk ez a kedvesség jele..

2009. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!