Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire gyakori hogy a...

Mennyire gyakori hogy a bölcsibe iratás után mégis kiveszik a gyereket?

Figyelt kérdés

Betegség stb miatt?

Mi februárban kezdenénk 2 évesen, viszont a nagy beiratkozás szeptemberben van és csak akkor lesz esélyünk ha valakit kivesznek


2009. jún. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Iratkozz be most, és kerits majd kerits "táppénzes papirt" a babának, hogy még nem mehet. Ha a gyerekorvos megérti, mit szeretnél, tud adni olyan papirt havonta, hogy még nem javasolja, hogy bölcsibe menjen. Aztán februárra meg majd mentek.
2009. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeptemberre már megvan a létszám és csak jövő szeptemberbe lenne esély kezdeni, oda valószinüleg felveszik majd. De én év közben akarom elkezdeni a bölcsibe járást amkor lejár a gyed.
2009. jún. 30. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Bocs, a kérdésedre nem válaszoltam... Város és bölcsi függő, van, ahol még üres hely is marad néha. Irod, hogy betelt már most szeptembertől, szerintem nagyon kevés rá az esély, hogy bárki is kilépjen, max, ha költözés van év közben, de akkor is a szülők ki szokták a végét várni, hogy ne kelljen rángatni a gyereket, vagy ha egy újonnan felvett baba kiesik, mert nem érett még rá, ilyenkor is kicsi az esélye, hogy kiiratják, inkább szereznek igazolást, ahogy irtam... Plusz lépten-nyomon hallom a sztorikat, ki hogyan protekciózta be a gyerekét a helyhiány miatt, valószinűleg még ők is előttetek állnak a sorban sajnos. Szóval semmi biztatót nem tudok neked irni, Budapestre vonatkozóan legalábbis.
2009. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha lehet mindenképp írasd fel a gyerekedet hogy kiesés esetén te hozdnád a kicsit. Szerintem most szeptemberbe be lehet íratni úgy hogy jövő februári kezdéssel. De ide írasd fel így a várólistára, de jövő szeptemberre meg mindenképp írasd be, írasd fe, nehogy akkor meg lemaradj még arról is. !!!

Ha szerencséd van tudod vinni februártól most szeptemberi beíratással, felíratással ha valaki kiesik addig, de ha nem akkor a szeptember legalább biztos lesz.

Valamint nézz szét még más bölcsikben is. Hátha van hely, vagy szerencse. Akár két három helyre írasd fel, aztán majd alakul. Ha meg egyik összejön, akkor a másik helyen szólsz hogy nem aktuális, de azonnal szólj akkor hogy legyen másnak helye. Sajnos csak ezt tudod csinálni.

Gondolom ha már most szeptemberre telt ház van akkor azt már lehet akár tavaly íratták fel, majd most máj körül íratták be ténylegesen azt a kisgyereket. Aki meg gondolom közben lemondta arra mindjárt volt másik hely. Tehát vágj bele!

De arra is tegyetek félre pénzt, már ha tudtok félretenni, hogy ha nem sikerül jövő febrártól, csak jövő szeptembertől kezdeni, akkor a februártól szeptemberig eső időszakra amikor ráadásul már a gyeded sem lesz ahogy kiveszem, arra az időre legyen pénzetek félretéve hogy átvészeljétek vhogy. Ha meg nem tudtok félretenni, mert nekünk nem ment, akkor majd lesz valahogy.

2009. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!