Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlős kisgyereket...

Bárányhimlős kisgyereket lehet vinni szabad levegőre? Vagy bevásárolni vele?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 16:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%
Képzeld el magadat kismamaként, hogy még nem voltál bárányhimlős. Örülnél, ha szembe jönne veled a boltban egy b.himlős gyerek????
2012. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

A kérdező még nekem írogat privát emailt, mert azt mert hangot adtam a nemtetszésemnek.

Nem, a gyerekeimmel nem így beszélek, mert ők értelmesek és értenek a szóból, megértik, hogy pl. betegen nem megyünk ki a játszótérre, közértbe.

Kedves kérdező, úgylátszik, te nem érted, hogy miről beszél itt mindenki.

Sajnos vannak emberek, akik csak a primitív szövegből értenek.

Írd már le, hogy hol laksz, tuti nem megyek ki a gyerekekkel, mert egy hete oltották a kicsit és nem szeretném, ha elkapná, valamint én sem, mint kismama.

Bocs, hogy aggódik itt mindenki, mert meguntad a 4 fal nézését.

2012. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kérlek ne vesszetek össze az oltáson és az árán.Oltás mellett is elkaphatja!!!!!Az élő példa a szobájában szunyál-a kisfiam,csak nem olyan vészes szerencsére.
2012. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, Te tényleg primitív vagy, már bocsi.

Képes lennél egy beteg gyereket húzni vonni magaddal? Te szívesen mászkálsz mikor beteg vagy, inkább otthon pihengetsz? Na a fertőzésről már nem is beszélve. Ha nem oltattad be a gyereket legalább lásd el rendesen ez idő alatt, ami abból áll, hogy szobában melegen tartod és kezeled a sebeit, hagyod pihenni, csillapítod a lázát. És nem teszel ki mást a fertőzésnek!!! Egyébként én sem oltattam egyiket sem, de mikor himlős volt az lakásból sem tettük ki a lábunkat és nem 2 hétig, hanem 4 hétig, mert a kicsit is megfertőzte, így egy hónapig szobafogság volt, és bár bevallom a végén már az idegbaj kerülgetett, de a gyerek érdekeit néztem, meg azt hogy mást lehetőleg ne fertőzzön meg.

2012. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Jó olvasgatni,mit témáztok rajta :D

Meg idegeskedtek. Addig én itthon jót röhögök magamban.

És így van,ott a pont! Oltás mellett is ellehet kapni.

2012. jún. 5. 14:57
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

Itt nem az oltás volt a lényeg, hanem , hogy nem fogod fel a helyzet komolyságát.

Még az utolsó kommentedben sem.

Sajnállak.

2012. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
én is téged :)
2012. jún. 5. 15:22
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevásárolni viszed, meg ide-oda, akkor Te veszélyezteted a gyermekedet. Vigyázz, mert könnyen kórház lehet a vége!!! Mondjuk egy fincsi vérmérgezés.
2012. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Jaj istenem!!! Bárányhimlőst lehet,kell vinni levegőre. De azon vitatkozni h oltás vagy sem.... Meg kell kérdezni az orvost oszt jól van..
2012. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
"inkább átesünk rajta egyszer és elfelejtjük." Vagy nem. Unokámnak évekkel később övsömöre lett, ami a szövődménye a bárányhimlőnek. Ha szerencséje van, soha nem jön elő többet,de lehet, hogy élete folyamán többször fellobban.
2012. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!