Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legnehezebb ha erkezik...

Mi a legnehezebb ha erkezik egy kisteso a 2-3 eves melle?

Figyelt kérdés
Pozitivumokat sejtem magamtol is , a negativumokra lennek kivancsi, tervben van a teso!!!!!!

2012. jún. 16. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát minden nagyon nehéz azóta. A nagy még itthon van, nem ovis, így együtt vagyunk egész nap, hármasban.

A legnehezebb az, hogy nem tudok a naggyal annyit foglalkozni mint előtte, ami féltékenységet szül. A pici csak ölben van el, tehát szinte egész nap a kezemben tartom. Nehéz így ebédet főzni, nehéz így a naggyal játszani, nehéz így sétálni, mert a babakocsit sem szereti. Kiestek a jó kis csavargós programjaink, a játszótér, mert egyszerűen nem bírom annyit vinni a kezemben a picit. Nehezek az éjszakák, mert kelek szoptatni és nappal nem tudok pihenni, egyszóval nekem baromi nehéz úgy az egész helyzet ahogy van. A hordozókendőt, manduka hordozót a pici nem szereti, így marad a kéz kezi cipelés, még mielőtt valaki ajánlaná.

2012. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legnehezebb az,hogy a naggyal nem tudsz annyit foglalkozni,mint előtte. Kevesebb idő jut mindenre. Nagyon jól meg kell szervezni a napokat. Eleinte nehéz,de én azt mondom akkor lesz könnyebb,amikor már a kicsi is 1szer alszik nappal,egyidőben a 2gyerek,és ha már mászik,majd elindul. Nálunk így volt. 21hónap a különbség, fiúk
2012. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiam szereti a hugit, ölelgeti, játszik vele, de éjjel fel-felriad mégis. Olyan hatása van, hogy próbálja ő elfogadni, de nem mindíg sikerül. Szeretne megfelelni, nem győzöm babusgatni, dícsérni. Ő issza meg a levét a leginkább. Mi igenis csinálunk tekergős programot, már voltunk gyermektáncházban is csak mi ketten, és ősszel megyünk megint. Azért nem akarok átesni a ló túloldalára sem, hogy a végén a nagy lesz a szép, a jó, a kicsi meg mellőzve lesz. Ez a legnehezebb: megtalálni a módot, hogy mindkét gyerek érzelmi tankja meg legyen töltve
2012. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 20hónap a korkülönbség. Féltékenység a játékokrA, féltékenység anyára...
2012. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!