Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztasag: Miert nem...

Szobatisztasag: Miert nem szol, hogy pisilnia kell?

Figyelt kérdés

Par nappal ez elott kislanyom szinte egesz nap szolt, hogy pisilnia kell. Siman bele is sikerult pisilnunk a bilibe. Korabban nem ertuk el a bilit, menet kozben becsurgott. Kiserleteztem vele egesz nap, kiderult, csak akkor szol, ha pelenka van rajta. Ha bugyi van rajta, vagy meztelen, akkor nem szol. Masnap is probalkoztam, hogy meztelen hagyom vagy bugyiban, de egyszer sem szolt. Tegnap sem szolt, este le akarta venni a pelust, de mondtam neki, hogy leveheti, de akkor bele kell pisilnia a bilibe. Rault es bele is pisilt. Ma ugyanez volt delelott. Le akarta venni, de mondtam, hogy csak akkor, ha belepisil es belepisilt a bilibe. Latom rajta, hogy odakoncentral, hogy engedje ki a pisit.

Akkor ez mar egy jo jel, nem? hogy kepes visszatartani es kiengedni a pisit.

Csak azt nem ertem, ha egy napig kepes volt szolni, hogy pisi, akkor most mert nem szol? Nincs kedve? Nincs eroltetve.


2012. jún. 22. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

azért ez nem pont így van. ez lehet a kezdete, de tippem szerintem még kicsi. 2 év körül van?


nem az a lényege, hogy tartsa míg megszabadul a pelustól, hanem, hogy várja meg míg a hólyagja megtelik. majd ahogy alakul a dolog, te is észre fogod venni, hogy nem 20 percenként lesz pisi, hanem 2-3 óránként, na akkor érett rá :) addig persze próbálkozni kell :)

2012. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2 lesz egy honap mulva.

2-3 orankent pisil mar jopar hete. Kepes visszatartani a vizeletet. Szerintem mar csak az hianyzik, hogy kedve legyen hozza....remelem majd megjon hamarosan.

2012. jún. 22. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes!
2012. jún. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!