Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23 hónapos lányom kezd cumi...

23 hónapos lányom kezd cumi függő lenne már nem csak este kell neki elalvásnál . Ez igy nem jo mit csináljak? Vegyem el és kész 3 nap sírás és talán leszokik? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

20 hónapos fiamnál ugyan ez van...eddig nálunk is csak alváshoz kapta meg, viszont 1-2 hete elkezdte "követelni" napközben is.Persze nem adtam oda, vagy ha nagyon kivolt akkor 5 percre(tényleg,néztem az időt).De csütörtökön beteg lett,alig evett-ivott, mára már jobban van, de szinte egész nap cumizik:(nem akartam ezzel kínozni, de most nehezebb lesz elvenni...

Mondjuk én nem akarom teljesen elvenni, jó ha megmarad csak az alváshoz.

2012. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, az én lányom is 2 évesen szokott rá, előtte csak alváshoz kellett. És a vele egykorú barátnője is. Én is úgy gondoltam, hogy hagyom egy darabig, mert pont akkor jött a foga, és majd később elveszem tőle. De nem így lett. Később már nem volt erőm, mert annyira rászokott. 3 éves lesz, azóta is cumizik, nem tudom leszoktatni sehogy sem egyelőre. Drasztikusan perszer biztos, de azt nem akarom.

Úgyhogy rajtad múlik, ha most erélyes vagy még el tudod venni az elején, de később még nehezebb lesz.

2012. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam jövő hónapban lesz 3 éves és erőteljesen cumizik szabályosan csurog a nyála és nem nyeli le a nyálát hiába szólok rá napi 3-4 póló csere.Állandóan nyitva van a szája a cumi miatt ha nincs is a szájába akkor is résnyire nyitva tartja.Abban reménykedem hogy majd magától leszokik,próbálom enyhén sózni a cumiját hogy érezze hogy nem jó ízű.De volt már rá példa hogy olyankor saját maga mosta le.
2012. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk volt olyan eset, amikor "Mamánál maradt", ez alatt a pár nap alatt leszoktunk róla. :)
2014. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!