Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig volt a...

Mennyi idős koráig volt a gyermeked alatt vízhatlan lepedő (ugye az éjszakai bepisilés ellen)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,5 éves. Éjjelre 35 hós korától szobatiszta. De talán kb. 10x pisilt be. Éjjel felébred ha szomjas, ha kell neki pisilni szól. DE még nem merem alóla kivenni.
2012. júl. 2. 07:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Használjuk, a matrac megóvása érdekében 6 és a 3 éves alatt is. 4 sarkán gumipánt, soha nem mozdult el egyik sem. Nem izzadnak tőle.
2012. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

5 és 7 évesek. Mindkettő alatt van. Vékonyka, folyton elcsúszik reggelre, de ez csak az én bajom, majd ha a duplaágy helyett szimpla ágyuk lesz, akkor veszek valami normál szabvány méretet.

Nem izzadnak bele. Mondjuk most ebben a nagy melegben igen, de nem a lepedőn múlik. Ágyon kívül is szakad mindenkiről a víz. Amúgy nagyon praktikus. Véletlen bekakilás, bepisilés, hányás, nyálfolyás alvás közben. Meg nem lesz tele az ágy atkával. :)

Ha majd sima ágyon alszanak és jófajta lepedőt tudok venni, akkor szerintem mindig lesz ilyen alattuk. Lányoknál is praktikus, ha megjön és a lepedő olyan lesz esetleg meg átázik. Én ki nem állhatom, ha az ágy huzatát kell takarítani. Beivódik a szivacsozásába, nem lehet azt már olyan jól kitakarítani.

2012. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért? Mi történik, ha bepisil?Én utálom a vízhatlan lepedőket, izzad és belefullad a gyerek a pvc-be. Sosem tettem egyik gyerekem alá sem.

Én teszek egy plédet alá, ha bepisil véletlen (amúgy 2X fordult elő) a plédet ki tudom mosni, a matracnak meg semmi baja...

2012. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyermekem, de úgy 14 éves koromig előfordult hogy éjszaka bepisiltem.
2012. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Visszaemlékezve a gyerekkoromra: hányás volt -egy ilyen alkalomra emlékszem gyomorrontás miatt- éjszaka történt alvás közben, úgy hogy észre se vettem,utána újrahuzatozás,de utána megint kellett, és nem jutottam el a wc-ig, elég ciki volt..:( Bepisilés is 1-2x volt,amikor nem ébredtem fel rá úg 7-8 éves lehettem-
2014. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem izzad bele.
2014. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!