Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » El mernél menni 2 gyerekkel...

El mernél menni 2 gyerekkel "egyedül" strandra?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem,túl merev vagyok.

Most kérdezte egy imserős apuka (ő van otthon a gyerekkel),hogy nem megyünk -e velük strandra olyan 2-3 óra körül.Mondtam,hogy én féltem őket,pláne a legnagyobb melegben.Különben is,a kicsi féléves,a nagy 3,nem tudok kétfele szakadni.Napra amúgy sem vinném ki,árnyék meg itt is van. (kertes ház) Bevállalósabbnak kellene lennem? ti mennétek?

Ja,és vele nem merném beengedni a vízbe a nagyot,mert még a sajátjára sem tud vigyázni (kétéves) egy ekkora meg szerintem egy egész embert kíván.


2012. júl. 3. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

22 hós kislányom és 3,5 éves kisfiam van. Mivel nem tudnak megülni egyhelyben, az egyik jobbra a másik balra megy, csak akkor megyünk strandra, ha a férjem is itthon van. A cuccainkon meg nem aggódok, mert úgyse tudok kit oda ültetni figyelni.

A kislányom a gyerekpancsolóban szeret lenni, ahol van csúzda is, és résen kell lenni, mert a nagyobbak határozottan utat törnek maguknak, illetve a lányom szokott hason csúszni, ami nem mindig sikerül túl jól. A fiam inkább a tanmedencében lubickol apával, és a karúszóval.

Szóval én nem mennék velük egyedül, mert olyanok amilyenek.

2012. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem vállanám be, nem éri meg a kockázatot! Mondjuk ha a nagyobbik már 6-7 éve lenne, akkor talán... nem tudom
2012. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én pont holnap megyek egyedül a gyerekekkel a Balatonra a barátnőmhöz, aki holnaptól ott lesz a nyaralójukban a fiával egyedül. Apukák dolgoznak.:)

Így nem csak strandra megyek velük egyedül, de még vezetek is 130 km-t csak oda.

És lesz egy kis nyaralás a Balcsin.:)

Szerintem nem gond, csak jó helyre kell menni.

Az én gyerkőceim 1, 3,5 évesek.:)

2012. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ohh, ma tapasztaltam meg, hogy NEEEEM!!! Igent mondtam a sógornőmnek, hogy elmegyek vele és a kislányával én, a két éves és a 13 hónapos gyermekeim. A kicsi nem tud még járni. Közben kiderült, hogy a nagyi is jön velünk. Hála Istennek! Már a vetkőzésnél tudatosult bennem, hogy ez NEM EGY EMBERNEK VALÓ FELADAT! Minden egyes gyerek mellé kell egy felnőtt, és még így sem könnyű.

Majd esetleg 3-4 év múlva. Esetleg.

2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

7es vagyok. Kipróbáltuk, vagyis elmentünk apával és a 3 kicsivel.

Tapasztalatom, a mai: nem mindegy hova mész velük. Tóra, balcsira nem mennék, de egy kis város fűrdőjében voltunk, és nagyon szuper volt. Igazából két gyerekkel simán megoldható szerintem ez, ha nem ketten lennének a kicsik, akkor mennék egyedül. Csak azért nem megyek, mert két 23 hós, hát...rájuk még nagyon kell figyelni, ők igényelnek 1-1 embert, a nagyra meg rá-rá kell nézni, és megbeszélni vele előtte, mit szabad és mit nem. (emiatt a gyerektől nagyban függ a dolog, mert ha nem fogad szót, akkor tuti nem mennék, szerencsére nem ez van )

Szóval ha minden igaz, szombaton is megyünk, mert nagyon jól érezték magukat a gyerekek, és mi is apával. :-)

2012. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Vezetni én is szoktam velük napi szinten,az nem gond,mert mindenki a helyén van,nem tudnak mozdulni.Ez egy főváros közeli strand egyébként.
2012. júl. 4. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!