Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Komolyan mondjátok hogy a...

Komolyan mondjátok hogy a családok nagy részénél mindenki összeeszik és összeiszik mindenkivel? Szerintetek tényleg normális dolog megenni meginni más megmaradt levesét, főzelékét, innivalóját?

Figyelt kérdés
És tényleg annyira kell spórolni hogy az egyik gyerekkel megeteted amit a másik összetúrt, összenyálazott? Nem alkalomszerűen, hanem rendszeresen. Vonatkoztassunk el a vajaskenyér, egytálból keksz evés és hasonlóktól. Effektíve tényleg olyan kajáról beszélek, amibe már belekerült pl nyál, vagy full össze van túrva. Egymás evőeszközét is használjátok? ÉS tudjátok mennyi baci van egy felnőtt szájában amitől a gyerek megbetegedhet? Nem értem komolyan!
2012. júl. 12. 14:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Mi ez a hülyeség, hogy a gyerek nem ehet a felnőtt tányérjából mert tele van bacival??

Akkor puszit se adjál a gyerekednek!!!!!!

2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

bizonyított dolog, hogy erősebb az immunrendszerük, sokkal kevésbé betegesek azok a gyerekek, akik "találkoznak" a testvérük nyálával, játék, vagy bármi folyamán, mint pl az egykék, akiknek a szervezete nem találkozik idegen bacikkal.


A 2 éves lányom akkor eszik igazán jól, ha egy tányérból eszik az apjával, és legtöbbször egy pohárból iszunk. Ha valaki beteg, akkor persze nem. Pedig én is fínyás vagyok, nem eszek más evőeszközével soha, és csak a férjemmel iszok egy pohárból, de a gyerek amúgy is megeszik egy csomó homokot az udvaron, akkor miért pont a "nyálas kaják" miatt aggódjak?

2012. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim még nem esznek egyformát (3éves lesz az egyik, 7 hónapos a másik), de az gyakran előfordul hogy a férjem megeszi, amit én meghagytam. Vagy megeszem a fiam maradékát. Őszíntén szólva én nem is értem, hogy mi a baj ezzel. Tényleg akkora tragédia ez??? Jó anyagi körülmények között élünk szerencsére, nem ez az oka, hanem szerintem ez tök természetes.
2012. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
"ÉS tudjátok mennyi baci van egy felnőtt szájában amitől a gyerek megbetegedhet?"..erre én is csak azt tudom mondani, hogy kiskoromban volt olyan étel amit csak apukámmal voltam hajlandó megenni méghozzá egy tányérból..nem egyszer fordult elő az is, hogy 'katonáztatott' szóval nem érem, hogy ezt miért kell annyira elítélni meg ekkora nagy dolognak titulálni :)
2012. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem uj a kérdés de most láttam meg! Éttermünk van anyagilag is jól álunk mégis sokszor a fiammal egy tányérrol eszek egy villával képzeld el mindenki szeme láttára..sohanem nézett még senki megvetően rám ezért.. Majd biztos arra nevelem a gyerekem hogy undorodjon a saját anyjával egy tányérból enni! Aza nem normálisha ezeket a jó kis ülljünk neki egy adag sültkrumplinak egy tányérból eszegetve meg igyuk el egymás elől az üditőt "játékokat" ki hagyod! Nem is tudod miről maradsz le.. imádok igy kajálni a fiammal! és sokkal viccesebb mintha ki teeném elé a kaját és gumikesztyűs kézzel adogatnám a szájába nehogy valamit elkapjon tőlem!:-D
2012. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tőlem a meg is rághatod neki előre. Én sem gumikesztyűvel etetem, csak a minimális higiéniát tartom. Nem az egy tálból sültkrumplizunk dologgal van bajom, de az igyunk 6-an egy pohárból sem normális. Én is megeszem a kaját amit esetleg a gyerek meghagy, és nincs összetúrva meg nyálazva, de a saját maradékom tuti nem etetem meg a gyerekemmel. Meglepő volt számomra hogy ez ennyi embernek természetes. De ha én tudok normálisan írni a támáról, elvárható lenne, hogy az se nézzen effektíve hülyének, aki összeeszik az egész családdal.
2012. aug. 9. 16:46
 17/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem! Nem tudsz normálisan irni a témáról! Olvasd el hogy mit irtál a kérdés alá. Te nézel le mindenkit aki a saját villájával meri eteni a gyereket mert ez szted nem higiénikus és olyan stilusban adod elő mintha bárki aki nemugy csinálja mint Te egy gusztustalan mocskos lény mert a saját baciját a gyerekével szereti megetetni! Pedig erről szó sincs senkinél sem... De Te tudod! És mégcsak nem is kaptál olyan választ amin felháborodhatnál...sztem abszolut viccesen irtam és ha Te ezt nem érted nyilván azért van mert vszinűleg ég és föld a különbség kettőnk között stilusban és gyereknevelés témában is! De ez nem baj! Én minden jót kivánok Neked! Ugy csinálod ahogy jól esik..de ne nézz le mást aki másképp csinálja!
2012. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!