Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a Mülleres...

Mi a véleményetek a Mülleres (beauty baby) pelenkáról?

Figyelt kérdés
Most hétvégén láttam,hogy milyen jó árban van,csak nem tudom,hogy ki merjem-e próbálni.
2009. júl. 12. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szemelyes tapasztalatom alapjan (2 eves gyerek anyukaja, aki sok pelust kiprobalt): Muller pelus nem rossz, de en csak 1 eves kor utan valtottam a Pampers pelust mas pelusokra. Legjobban - mind arban, mind minosegben - az Aldi altal forgalmazott pelus jott be! Sajnos, azt kell, hogy mondjam, hogy a Pampers minosege igencsak romlik....:( meg jo, hogy van mas valasztek. Ja, es szekletnel mindig hasznaltam a Naturlandos popsikenocsot! Minden jot!

2009. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Mülleres pelus nem rossz minőségű,de kb Libero árban van.Viszont a Libero azért minőségben jobb,ezért én azt veszem.

A mülleres 1900ft/42 db,a Libero 4300 84 db nem sok a különbség.Az Aldisat még nem mertem kipróbálni,de ha azt írták jó akkor veszek egy csomaggal.

2009. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még tudnám ajánlani a Lidl-ös pelust meg a Pennys pelust is főleg.

Én nagyon meg vagyok elégedve a Pennyssel, de a Lidl-ös is nagyon jó, csak az nálunk messzi van.

Szerintem biztos jó az Aldis is.

A Tescós, lila csomis se rossz, csak az én gyerkőcöm nem bírta, mert a derekánál gumírozott és magas, így befülledt neki ott, vagy dörzsölődött, nem tudom és nagyon kipirosodott. Amikor újra a Pennyset használtuk nem volt semmi gond, elmúlt szépen, pedig a Pennys is magas derekú eléggé.

Próbáljátok ki.

Én úgy csináltam mindig, hogyha valami újat próbáltunk, és netán olcsóbb volt, nem olyan jó minőségű, akkor azt otthonra adtam rá csak. Elmenni meg volt megszokott, megbízható, bevált minőségű.

Én nagyon szeretem a Pennyset! Kicsit vastagabb, mint a Pampers Sleep and Play, de nagyon jó szerintem. Régen kacsás mintás volt, most meg békás. Legalábbis az 5-ös.

Használtam már olyat is aminek darabja 37Ft, de hát sokat nem ért. volt hogy később tettem tisztába és teljesen kifoszlott, meg mikor véletlenül kicsit nagyobb erővel dobtam a földre míg felöltöztettem a gyereket szanaszét repült a pisis belseje. De ha nem sokáig van a gyereken nem olyan gáz.

Van ilyenbe bugyipelus is, gondolkodom rajta, de félek a minőségétől, a márkásak meg elég drágák.


A kérdezőnek: Hát ha akciós és úgy gondolod, hogy még ha nem olyan jó és el tudod használni, akkor próbáld ki, hátha neked bejön. De a többit is próbáld ki amit ide írtam, írtunk.

2009. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem nem annyira vált be, mert ugyanis kb 1-2 óra múlva teljesen átnedvesedik az eleje és még a kis bodyn is érzik, hogy nedves.

szerintem a Lidl, a Tescos és a Rosmannos pelus nagyon jó. de te tudod, ha gondolod próbáld ki

2009. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az első válaszolónak:Az én kislányom 16hónapos és eddig csak Pampers pelust használtunk.De sajnos az ára nagyon megy felfelé!Minőségileg én meg vagyok vele elégedve,active baby-t hasznáunk,csak nagyon drága.
2009. júl. 13. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!