Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnál ahoz, ha a fél...

Mit szólnál ahoz, ha a fél éves babád mellől te lennél kénytelen elmenni dolgozni, mert a férjed arra hivatkozna, hogy nem sikerül neki munkát találnia és szívesen marad otthon babázni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Én csak abban az esetben vállalnám ezt,ha az én fizetésemmel jobban jönnénk ki anyagilag,mint az övével.Az,hogy neki nincs is munkája és inkább nem is keresgél;csak hogy otthon legyen...hát felejtős.Még szerencse,hogy az én férjem nem ilyen. :(
2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem biztos, jól fizető munkám lenne, akkor szívesen átadom neki a gyed-et, gyes-t.
2012. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
A BABÁNAK RÁD VAN SZÜKSÉGE.mire találsz munkát ő is talál ha akar!!Cxsak sztem nem akar:(
2012. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Annyira vártam ezt az időszakot,hogy itthon lehetek a kicsivel és most ilyen hamar vége ,mert a férjem feladja a munkakeresést.
2012. júl. 19. 22:12
 5/25 anonim ***** válasza:
55%

Hát, érdekes a szitu.

Nem hiszem, hogy a férjem ilyet mondana, mert képtelen lenne 2 óránál többet eltölteni a gyerekkel. Épp ezért én nem is mennék bele ilyenbe. A gyerekem totál idegroncs lenne...Jaj, Istenem. Belegondolni is rossz. :)

2012. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell találnom munkahelyet,van ,jól kerestem,maximum GYed-et is állapítottak meg nekem,de még ez is kevés,hogyha mindenkit nekem kell eltartanom,így nem marad más,mint visszamenjek dolgozni.
2012. júl. 19. 22:14
 7/25 anonim ***** válasza:
47%

Noszogasd tovább a férjed, mert ez így nem lenne jó!

Pici még a baba, hogy ennyire "magára" hagyd!

Már nem szopizik egyébként?

2012. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam noszogatni,de feladta a munkahely keresést,azt mondta,hogy ő abban látja a megoldást,hogy ő marad itthon,a gazdasági válságra hivatkozott.,hogy úgysem talál munkahelyet,nekem meg amúgy is nagyon jó keresetem volt.
2012. júl. 19. 22:17
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg nem talál munkát, vagy nem is keres?

Mert ha tényleg fél év alatt nem talál neked meg van jól fizető állásod akkor ezt sajnos meg kell lépni. Lehet pár hónap múlva talál és akkor visszamehetsz a babához.

2012. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nagyot csalódtam ,mert a legtöbb ismerősöm azon gondolkozik ,hogy a gyereke 2,vagy 3 éves korában menjenek e vissza dolgozni és a férjük biztos hátteret biztosít nekik,legalább a gyerek 2 éves koráig.
2012. júl. 19. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!