Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem szeret a gyerekem?

Miért nem szeret a gyerekem?

Figyelt kérdés

3 éves kisfiam vasárnap ott maradt a mamánál a hétre,mert szabin van a mama.Simán ott maradt nem mondta,hogy haza szeretne jönni.Én mam már nem bírtam,már bele betegszem úgy hiányzik.Telefonáltam,hogy hozzák haza.Estére haza is hozták,de ő úgy jött már be a lakásba,hogy visított,hogy ő vissza akar menni.Még csak puszit sem akart adni,menni akart kifelé :( Nagyon elkezdtem a sírást,iszonyúan fáj a szívem.Vissza engedtem,de mondtam neki,hogy csak úgy,hogy ha pénteken sírás nélkül haza jön.

A környezetemben senkinek sem megy el az anyja nélkül az ekkora gyereke.Ő meg simán.Persze ez nem olyan rosz,de én nagyon a szívemre vettem.Rosz anyukája vagyok???Vagy miért van ez?


2012. júl. 25. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ja ez butaság!!! minden gyerek imád a maiknál lenni ez a jó!! gyerekkorodban te nem töltöttél heteket mamáknál esetleg vidéken? én imádtam,és mindenki!


a környezetedben azért nem megy el más gyerek mert nyilván nem adják oda.


nekem is hiányoznak mikor elmennek,de boldogan mennek,és tudom h ott minden körülöttük forog,mi meg azért fáradtak vagyunk,stresszesek..


szóval: ne kelts benne bűntudatot,azt lássa h izgatottan engeded el h hú milyen izgi lesz neki! ha azt látja h sírsz akkor bűntudata lesz de attól még nem lesz szívesebben otthon


azt meg felejtsd el h nem szeret!!!!!!!!!!!

2012. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak olyan rosz érzés nekem :( ,de ezért is engedtem vissza,mert neki jó.Nem tudom,nem emlékszem :) biztos szerettem én is el lenni.És mit tudnál tanácsolni haza jövetelhez?Ha pénteken is sír és maradni akar?Akkor már mindenképp jönnie kell.
2012. júl. 25. 22:40
 3/17 anonim ***** válasza:
akkorra már nem fog sírni sztem. kérd meg a mamit h pénteken reggel már mondogassa neki h juj de jó ma mehetsz anyához haza,már nagyon vár,jön a hétvége csomót tudtok megint játszani stb. ez segíthet sztem :)
2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
amúgy én is tök kivagyok még 1 napnál is,amikor elmennek fellélegzem picit,jó kettesben lenni a férjemmel,de jön az este,üres az ágyuk,jaj az rémes :))) de tudom h mamiknál meg eszükbe se jutunk és ez a jó. legalábbis nekik :))
2012. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Találj ki valami programot, amit nagyon élvezne!
2012. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én IMÁDTAM a nagyimnál lenni, pedig nálam jobban anyámasszonykatonája és anyuhoz bújós kislány nem létezett. :)))) Anyumat és apumat a mai napig óriási, kitüntetett szeretettel szeretem, ez picikoromban is így volt, tehát felesleges ilyenen őrlődnöd. Hagyd, hadd élvezze a családját, a nyarat és a nagyit. :)
2012. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bence_ ***** válasza:
Három éves gyerek olyan mint a szivacs. Úgy szedi össze az új információkat. Otthon, veled már megtanult "mindent". Mamánál minden más, érdekes. Tanulhat. Örülj neki, hogy egy csomó új dolgot tapasztal. Amit csillogó szemekkel fog neked elmesélni.
2012. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jaj,dehogy vagy rossz anyukája.Bebeszéled magadnak a hülyeséget.Minden/legalábbis nagyon sok/gyerek úgy van ezzel a "mamásdival",hogy ott minden más.Kiszakad otthonról,a mama lágyszívű és minden másképp van ott,mint itthon,ott a tenyerén hordozzák,itthon ez másképp van.Kicsi,de nem hülye,pontosan tudja,hogy otthon nem kap szabad kezet.Idővel biztos hiányoznál neki/akár már pénteken/,most még friss az élmény,de aztán megunja és rájön:"Hohó,nincs anya!"Már jönne is hazafele.Ne vedd a szívedre,más direkt úgy neveli a gyerekét,hogy maradjon meg a nagyszülőnél.Amikor hazajön csinálj neki sok programot,várd meglepetéssel,hamar belerázódik az otthonlétben.Már abból is látom,hogy jó anyuka vagy,hogy így hiányzik a kisfiad,és ennyire szívedre veszed,amiket mond,csinál.:)/Ezt pont egy ilyen kicsinél nem szabad./
2012. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok és kedvesen magyaráztátok meg nekem!!!!!Amúgy ammyira nem újdonság neki,mert minden 2. hétvégét ott töltjük.Szeret ott lenni,meg hát igen,ő a világ közepe,nagy udvar...csak most ment el először úgy,hogy egyedül,és annyira rosz nekem.Mondtam azt már igen,hogy csütörtökön már kezdjék el neki mondani,hogy holnap már haza kell menni.Remélem akkor boldogabban jön haza.Sütivel fogom várni :) Köszönöm mindenkinek!
2012. júl. 25. 22:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam (29 hoanapos) a bocsivel csinalta ezt parszor. Hat mit ne mondjak nekem sem volt valami jo erzes. Mentem utanna es pont ezerrel jatszodtak a bolcsi jatszoteren a kisfiam mikor meglatott elkezdte kiabalni, hogy menjek el, menjek haza, o nem akar jonni es elkezdett sirni. Majdnem megszakadt a szivem. Ezt nem egyszer jatszodta el. Viszont ebbol kifolyolag tudom, hogy jolerzi magat, szeret ott lennni es nekem is konnyebb a munka. Valamilyen szinten hidd el jo dolog, hogy nem csak veled talaja fel magat es nem csak veled erzi magat biztonsagba, kenyelmesen hanem a mamaval is. Engem is a bolcsibe azzal vigasztaltak, hogy ilyen esetben jo a gyereknek a kapcsolat teremtese a kulvilag fele. Szoval ne keseredj el, nem gond ha a gyereked masnal is jol erzi magat, ettol meg nagyonis szeret. :)
2012. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!