Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segitetek nekem futóbicikli...

Segitetek nekem futóbicikli kérdésben lassan 4 éves fiam részére?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyet venni, esetleg van valakinek ilyen? :


[link]


9990 Ft, jó árnak tartom, a cél, hogy könnyű is legyen, mert néha cipelnem kell, akár a fiamat is meg a bicót is:)


Szerintetek jó vagy gagyi?


2012. aug. 14. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a típust. De miért a neten nézelődsz? Ha van lehetőséged és a legjobbat akarod, akkor menj el üzletekbe!

Én már sokat csalódtam a netes vásárlásokban.

2012. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

31-én volt 4 éves a kisfiam és futóbiciklit kért a szülinapjára. Mi fából készültet vettünk, a teszveszen bukkantam rá aránylag korrekt áron.

Ez amit Te linkeltél is nagyon klassz, azt lenne jó tudni mennyire emelhető meg a nyereg, mert az nagyon kényelmetlen ha alacsonyan van. Bár most látom, hogy a testmagasság is beállítható az oldalon. Szerintem a súlya sem rossz, ára sem rossz. Nem látom gagyinak.

2012. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Az első válaszadónak:

én rengeteg üzletet bejártam, de 16-18000 Ft-ba kerülnek még a legolcsóbb helyen is.

2012. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ilyent vettünk lassan 3 éves fiamnak. Olyan nagy volt a kereslet iránta, hogy előre meg kellett rendelni és, amikor a férjem érte ment, sorszám alapján osztották ki, olyan sokan vettek. Súlyra is könnyű. 2,5 kg azt hiszem. Fiam simán felkapja és felcipeli 5-6 lépcsőfokot a bejárati ajtónál. (Igaz ő 20 kg). Az én fiam most 105 cm körül van így a nyereghez valamilyen magasabb csövet is meg kellett vennünk (de ez az infó fent is van a honlapjukon) és úgy olvastam, hogy 120 cm-ig tudják használni ezt a bringát a gyerkőcök.

2012. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Megemeltem a szomszédfiú fa futóbiciklijét és nehèz volt nekem:( az ára 15000 felett volt. Eddig még el is mennèk a vételárban, de a könnyebb súlyú jobban bejönne. Kis nyeszlett vagyok, nem bírok sokat cipekedni:) van szerintetek fából is 2,5 kg körüli?
2012. aug. 14. 09:39
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó ez a típus, nekünk is ilyen van: könnyű, de praktikus és strapabíró. De 4 évesnek már lehet h nem futóbringát vennék. Szerintem nem tudnátok már jól kihasználni, hamar kinőlné, és 4 éves korban már egész hamar megtanulnak rendes bringával is menni.
2012. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jujj de jó, hogy ismeritek!!!! Van tekerős 3 kerekű is, illetve egy kicsi futóbringa-kezdemèny, amit kinőtt. Semmi gond azzal, ha csak egy évig járunk ezzel. Szóval tudom, hogy kinövi hamar:) az unokatesója csak futóbringázott, arról tanitás nélkül átült a sima biciklire pótkerék nélkül, mert megtanult egyensúlyozni.

Mrgegyszer köszi, ma megrendelem spec.névfelirattal:) szép napot mindenkinek!

2012. aug. 14. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Fiamnak ilyen van, imádja(én is). Nagyon könnyű, simán cipeli, ha kell...(3 éves lesz novemberben, 2. szülinapjára kapta) Ha a gyereket is cipelnem kell, meg a biciklit is, úgy szoktam, hogy a hátsó keréken gurul, a kormánynál húzom. Jól bírja a strapát, napi használatban van.
2012. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést!!:)
2012. aug. 14. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!