Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mondanátok édes sztorikat?

Mondanátok édes sztorikat?

Figyelt kérdés
Bármit amit a babátok, kisgyereketek csinált, kicsit szeretnék mosolyogni.

2012. aug. 24. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Pont ma, indúltunk a strandra 3 éves lányommal!

Fürdőbugyiban jött, hozott 2 ponit. Nem tudta hogy jöjjön le a lépcsőn, hogy a pónikat is hozza, kapaszkodni is tudjon. Fogta, belerakta őket a bugyiba:))) nagyon vicces volt ahogy a két pony feje kukucskált ki a bugyiból!

2012. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Terhes vagyok a második gyerkőccel, a fiam most lesz négy éves. Elég sokáig, több mint két évig szopott, így még emlékszik rá. Néhány hete bugyiban feküdtem mellette. Rámnéz, "Anya, ehetek a cicidből?" - Kisfiam, tudod, hogy az már a kistesódé lesz - "De anya, kettő van...!". Tovább gondolkodik: "Anya, ugye nincs minden néninek cicije?" - De igen, minden néninek van cicije. - "Akkor ....-két (barátnőm a gyerkőcét tápszerezte) az anyukája miért cumisüvegből etette?"

Azóta is ezen röhögünk...:D

2012. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

25 hónapos fiam, most az igazság hős bajnoka, rendszabályoz mindenkit. A játszótéren ma, egy anyuka a 2 hónapos kisfia hátát paskolgatta, nagyon finoman. Erre a fiam megfenyegette az ujjával, és rászólt:NA na.


A bölcsiben piros vödör lesz a jele. Most ismerkedik vele, ezért rajzoltam neki, egy a/4-es lapra egy szép piros vödröt, és kiragasztottam az ajtajára. Kérdeztem tőle, hogy: szerinted szép? Erre azt mondta: Aha, fincsi. És azóta minden fincsi, ami szép. Pasi, csak a hasa érdekli, meg az autói. :-)

2012. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom hogy édes-e vagy elszomorító, de mi lefordultunk a székről a nevetéstől.

Itt volt egy barátnőm, és a 4 éves kisfiam elkezdte őt piszkálni, igazából semmi rossz szándék nem volt benne, játszott, bökdöste, csak valahogy nekem szúrta a szemem, nyugodtan szerettem volna beszélgetni. Többször rászóltam hogy hagyja abba, de a füle botját sem mozdította.De én csak szóltam neki hogy fejezze be, erre nagy komolyan rám nézett, határozottan rácsapott az asztalra, majd közölte "Anya pssszt" és eközben a szája elé tette az ujját.

Köpni nyelni, nem tudtam de olyan határozott volt, de közben olyan aranyos, főleg hogy végül is igaza volt.

2012. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfiammal a mamáknak is készítettünk anyák napjára kis szeretet meglepetést. A kisfiam mikor átnyújtotta, az amúgy is meghatott nagymamának, még hozzátette édes mosollyal: Boldog...mamát!
2012. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!