Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon egyedül hagynátok 4...

Strandon egyedül hagynátok 4 éves kislányt, amíg elmentek WC-re?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mind a kettő jön, akár hol vagyunk, mosdóba be, még az ismerős wc-néninek se hagyom kint a gyerekeket, amíg pisilek, csapatos pisilés szokott a vége lenni úgyis.

Strandon is viszem magammal őket ha egyedül vagyok, ha van velem valaki akkor felváltva mosdó.

2012. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiam van, de én vagy beviszem magammal a női mosdóba, vagy megbeszélem vele, hogy kint megvár, és megkérem a vécésnénit, hogy figyeljen rá, ebből sem szokott gond lenni. Ő már öt éves, de biztos, hogy nem hagynám egyedül, ő sem akarná, nem szereti az ilyesmit, már azon ki volt akadva, hogy ült a padon, én meg elmentem öt méterrel odébb a papucsomért. Nem félős gyerek, de nem tetszene neki, ha egyedül hagynám bárhol.
2012. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

A 6 éves lányomat sem hagynám ott a pléden egyedül, pedig megbízható, biztos nem ugrana be addig a vízbe, de nem lennék nyugodt egy percig sem, és isten őrízz attól is, hogy valaki odamenjen hozzá, akár jó, akár rossz szándékú az illető.

Ha a férjemmel lenne, akkor szerintem az a megoldás, hogy kísérje el a mosdóig, és várjon az ajtóban, közben valami kontaktust tartanának, mondjuk apa megkérdezné, ott van-e még, tehát, hogy hallja a hangját. Bár ez sem az igazi, de a pléden semmiképpen nem szabadna otthagyni, egy négy évest pláne!

2012. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ja, a fiam simán bevinném a női mosdóba, de a férfiak ugye állva pisilnek, egy kislány csak ne álldogáljon ott az idegen bácsik mellett, miközben pisilnek....
2012. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

4 évesen miért ne mehetne be apukájával? Nem 14 éves...


Legalábbis egyelőre így gondolom. Még csak 2,5 éves a lányom.

2012. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megnyitom az ellentábort. Én ott hagynám - és mielőtt jönnek a kérdések és lepontozások - igen van gyerekem kettő is. És nem nem vagyok nemtörődöm és felelőtlen.

Megkérném a legközelebb lévőket hogy nézzenek rá amíg visszajövök.

Természetesen nem ebben az esetben - lsd kettesben vagyunk és wc-re kell mennem. De volt már, hogy muszáj volt a kicsi miatt otthagynom valahol a nagyot. Vagy, amíg a kicsit altattam addig a nagyobb fürdött (persze félszemmel láttam és karúszóval volt).Aztán a kicsit hagytam ott a pléden alva míg a nagyhoz visszamentem a medencéhez. Természetesen néztem közben a kicsit hogy a bokor mögött fekszik-e még. Ahogy felült rögtön odamentem hozzá.

Lehet hogy a világon egyedül vagyok, aki ezt meg merte tenni de amíg ennyire más az időbeosztása a gyerekeknek, nem szívathatom mindkettőt mindig mert akkor hiába mentünk a strandra csak a pléden ülnénk hármasban...

2012. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!