Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsődék valóban leellenőrz...

A bölcsődék valóban leellenőrzik, hogy mikortól van az anyuka szabadságon és a szabadság legvégén lehet csak megkezdeni a beszoktatást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Ó!!!Rosszul tettem fel a kérdést ,azt szerettem volna kérdezni valójában,hogy leellenőrzik e azt,hogy meddig vagyok szabin és mikortól dolgozom ténylegesen.
2012. aug. 28. 16:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahol anyósom dolgozik, ott igen.

Nem jó a gyerekeknek és a dolgozóknak sem ha egyszerre 10 gyerek szokik be, ezért fokozatos a beszoktatás.

2012. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a vége lemaradt: de a beszoktatást nem a szabadság letelte után kezdik meg, hanem előtte pár héttel hogy ha nehezebben megy az anyukának ne kelljen a munkahelyéről rohangálnia.
2012. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A szabadság előtt ?


Én úgy hallottam,hogy a GYED alatt összegyűlt szabadság legvégén lehet csak beszoktatni .

2012. aug. 28. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

ilyen nem lehet. ugyanis ha már szabin vagy akkor dolgozol papíron... tehát a szabadság ELŐTT 2-4 héttel lehet elkezdeni a beszoktatást, a szabadság meg a te dolgod, senkire nem tartozik, nem is tudják leellenőrizni.

nálunk legalábbis így van :)

2012. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én július 2-án mentem vissza papíron dolgozni,október 15-ig voltam szabadságon.szeptember 12-én kezdte a fiam a bölcsit,tehát még egy hónapom maradt.hamar beszokott,első héten már ott aludt pénteken,de ténylegesen két hét volt a beszoktatás.aztán beteg lett,egy hétig otthon volt,így még azt meg tudtam oldani szabadságból.

nincs meghatározva,hogy mikor lehet elkezdeni,akkor kezded,amikor akarod.én megint így csinálnám,ahogy tavaly,mert ez így bevált

2012. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aug 6-tól szabin vagyok. szept 3-án megyünk először beszoktatásra. okt 1-én megyek először dolgozni. vihettem volna már augusztus elején bölcsibe a lányomat, de nem akartam mert mentünk még nyaralni.
2012. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez tök durva. Azt hittem, azért van az a sok szabadság, hogy akkor szoktassuk be a gyereket. Miért, a munkahelyed engedi, hogy első nap csak 2 órára menjél be, utána 3-ra stb.? Ráadásul a gyerek két héten belül tuti beteg lesz, nem lenne jobb szabi alatt ápolni, és akkor nem a betegszabi fogy, ami igencsak kevés? Nagyon undok óvodátok van. Nálunk nem néznek ilyesmit.
2012. aug. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!