Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy nagyon kedves gyermektelen...

Egy nagyon kedves gyermektelen rokon házaspár imádja a gyermekemet és el is viszik hétvégente, még ott is alszik, a gyerek tegnap azt mondta, hogy neki két anyukája van én és a rokonom, természetes dolog, hogy ezt mondja?

Figyelt kérdés
Feladták már teljesen a gyermekért küzdést sok lombik után és beletörődtek,hogy ők így maradnak,örökbe sem akarnak fogadni .
2012. szept. 3. 08:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"beszéld meg vele,hogy ő csak egy rokon, és te vagy az egyetlen anyukája"


Este zuhanyozáskor mondta nekem,hogy neki nem is a keresztanyukája a rokonom,hanem a "másik " anyukája,rákérdeztem,hogy ezt saját magától gondolja e ,vagy rávezették,de ő azt mondja ,hogy ez az ő véleménye,nem a rokononaim mondták ezt neki.

Bevallom nem tudtam,hogy erre most hogyan reagáljak és csak mosolyogtam rajta.

2012. szept. 3. 08:52
 12/17 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy szeretik, és ő is is szeret másokat is.:)

Szerintem ez jó.:)


ENgem is szeretsak a nővéreim fiai nagyon.:)

Azt mondják, én jobban főzök, meg engedékenyebb vagyok.:)

Na, ná, egy nagynéni csak egy nagynéni.:)

2012. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy néni gyerek koromba, aki az utca végén lakot. Mindig az mondtam, neki, hogy Nagyi pedig tudtam, hogy ő nem a rendes Nagymamám. Attól még tudja, hogy te vagy az Anyukája.
2012. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen egyetértek a 2.-kal. Milyen dolog az hogy kölcsönadom a gyerekem mert nekik nincs?!
2012. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Milyen dolog az hogy kölcsönadom a gyerekem mert nekik nincs?!"



Szó sincsen itt kölcsönadásról ,egyszerűen nagyon szertik egymást ők és a fiam és ha nekik lenne gyerekük akkoris elmehetne hozzájuk néha a kisfiam,ugyanúgy mint a hugom gyerekei is nagyon gyakran töltik nálunk a hétvégét,vagy a szünetekben egy-egy hetet .

Ez nem arról szól,hogy most nekik van e,vagy sincs gyerek,hanem ők a fiam keresztszülei és nagyon szeretik őt,az én unokatestvéremről van szó egyébként akivel gyermekkorunkban szintén eltöltöttünk egymásnál egy-egy hétvégét,éjszakát.Megtehetnék,hogy utazgatnak ,felénk sem néznek ,de igenis örömmel töltik az idejüket a kisfiammal .

2012. szept. 3. 11:34
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon remélem ,hogy annak ellenére,hogy már évek óta feladták hozzájuk is bekopogtat a gólya,vagy meglágyulnak az örökbefogadás felé...akkor majd én látom az ő kicsijüket vendégül ,én szeretem,ha a gyerekeimnek van társasága a rokonságból és néha kicsit eljönnek pár napra,mi már csak ilyen rendellenes,kölcsönbeadós familia vagyunk. :P
2012. szept. 3. 11:40
 17/17 anonim ***** válasza:

A gyerekkel beszéld meg időnként, hogy ki kicsoda, hogy tiszta legyen. Te pedig annyit engedj csak amit később sem bánsz meg esetleg. Még a végén neked esshet rosszul valami esetleg.

Természetes, hogy ezt mondja egyébként, mert szereti őket, és nincs tisztában még teljesen, a szavak jelentésével, hatásával.

2012. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!