Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek lábánál hány centivel...

A gyerek lábánál hány centivel nagyobb cipőt kell venni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is bedugom hátra az ujjam. Ha túl nagy a cipő, akkor sokszor el fog benne esni. Cipőt próbálni úgy érdemes, hogy a legvastagabb zoknival/harisnyával próbáljátok, amihez hordani fogja.
2012. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha a cipőben áll, dugd be a lába mögé a mutatóujjadat. Ha pont elfér, akkor jó a cipő. Ennyi hely kell , hogy mozogjon járás közben a lába. Igyekezz mindig olyan zoknival próbálni, amiben hordani is fogja.
2012. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én az 5. válaszoló vagyok, nekünk gyermekortopédián mondták a 1,5 centit. Nyilván zoknival, mert az is be kell, hogy férjen, és ha csak fél centit hagyunk, akkor kb. 1 hónap után cserélhetjük is le, mert ha már a lábujja hozzáér a cipő orrához, az nem jó, mert nem hagyja a maga ütemében növekedni.
2012. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!