Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek mi volt a "legdurvább...

Nektek mi volt a "legdurvább beszólása" a védőnőnek mikor kint volt családlátogatáson?

Figyelt kérdés

Kezdem a sort.:)

Bent voltunk abban a szobában ahol a pár napos kisfiúnk és mi is aludtunk és kinézett az erkély ablakon és mondta, hogy hű micsoda szomszédot fogtunk ki ezekkel az épületekkel(apósom ipari épületeire lehetett onnan látni)én meg mondtam, hogy nem szomszéd:) az is hozzánk tartozik :))

csak nyelt egyet zavarában :)



2012. szept. 14. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
utolsó, amit utoljára írtál abban tök igaza volt.
2012. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
""utolsó, amit utoljára írtál abban tök igaza volt."" ATYA ISTEN!!!!ennyire primitív nem lehetsz.na az ilyen szülőknek a gyereke szokta azt mondani a normális gondolkodású szülőnek hogy "olyan jó lenne ha te lennél az anyukám!"Nekem már mondta ezt más gyereke,és azonnal tudtam hogy ott gáz van.Miért lenne igaza a dokinak?mert egy kisgyereknek nincs szüksége a családjára csak hétvégén?ja,persze!!ott az ovi,bölcsi vigyázzanak rá ott!bocsánat ez nem tartozott az érdembeli válaszok közé,de ezen kiakadtam.
2012. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem hinném, hogy a gyerekem ilyet fog majd mondani, azért mert tudom, hogy egy gyereknek szüksége van bölcsire, hogy szocializálódjon.
2012. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mindenki máshogy neveli a gyerekét és nem hiszem, hogy így távolból bárkinek is lenne joga beleszólni.
2012. szept. 15. 08:13
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
mi kis faluban lakunk és a védőnő 3 faluhoz tartozik egyszerre és mondanom sem kell egyik helyen sem túl nagy a dolgozók aránya. mi 24 évesek vagyunk, mindketten dolgozunk(én már nem a baba miatt), saját házunk van... mégis, mikor először mentünk hozzá, töltött valami papírt és láttam h kihagy egy sort, megy tovább, már a párom adatait kérdezte,csak nála mert nagy kegyesen megkérdezni,hogy "Zolika,te dolgozol valahol?" az igen válasz után flegmán elképedt és visszatért az én rovatomhoz is, hátha engem be tud égetni. hát pofára esett,nekem is volt munkahelyem... nem tudom miért gondolta,hogy azért mert fiatalok vagyunk segélyre vállalunk gyereket! amúgy sem volt szimpatikus, ezek után meg pláne nem!
2012. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
10. vagyok. 45 km-re dolgozom, ezért részidőben nem tudtam visszamenni dolgozni, inkább maradtam még egy évet otthon. Egyébként már jár oviba, és nagyon jól beilleszkedik, mondták, hogy tündéri aranyos gyerek, játszik más gyerekekkel is.
2012. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
13-as!!akkor akinek nem jár a gyereke bölcsibe az nem szocializálódik???ne mond már hogy az ovi nem elég egy gyereknek?!kár hogy nem mondtad előbb,én is beirattam volna a gyerekeimet.....!!:S
2012. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván akkor is fog, de sokkal később és sok gyerekkel van amiatt később kamasz korában baj, hogy nem járhatott bölcsibe.
2012. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Most azert dobaljatok egymasra a xart, mert gyikotok gyereke jart bolcsibe masikotoke meg nem?Bokszoljatok le privatba.

Miert kell az anyukaknak minden kerdes alatt veszekedn?

2012. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
Kamaszkori problémák, mert a gyerek a saját édesanyjával van 3 éves korig? Én 4 évesen mentem oviba és még csak kisebb pszichés problémám sincs, azon kívül, hogy visítanom kell a hozzád hasonló megnyilvánulásoktól.
2012. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!