Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen programokat szerveztek...

Milyen programokat szerveztek gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

Van egy 3,5 évesem, szeptembertől megy oviba, bölcsibe járt eddig. Most szünet van, és nagyon nehezen tudom lefoglalni. Strandra nem tudok menni vele, mert terhes vagyok, és így medencébe nem megyek be. Játszótéren nem ülhetünk egész nap, mert nagyon meleg van. És nem is annyira szeretjük, sem ő sem én.

Megosztanátok velem, hogy miket csináltok a nyári szünetben?


2009. júl. 31. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyfűzés, nyomdázás, sógyurma, sátrazás, medencézés, aszfaltkrétázás, festés, diavetítés, 3-4 naponta nézett anno egy-egy Disney mesét.
2009. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én ugyanebben a helyzetben vagyok,ami a legroszabb,hogy így 22-hetes terhesen nagyon fáradékony vagyok és egyszerüen még magamra sincs sok energiám,na meg a nagy meleg kikészít,stb.Mi itthon kifestőzni szoktunk,doktornéniset játszunk,főzöcskéset,nemtúl sok ötletem és persze energiám van,szegénykém persze nagyon igényli a szinte folyamatos odafigyelést stb..Te,hogy vagy ezzel így a terhességed alatt?
2009. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok, ahogy 2. válaszoló írja. Fáradékony vagyok, én 20 hetes vagyok, és iszonyú meleg van. Vagyis tegnap, hogy jobb idő volt, már egy jó nagyot túráztunk, és ma is, mert ma igencsak kellemes idő volt nekünk :)

Kitartás neked is, hátha hamarosan jön az a kellemes jó idő :)

Egyébként hasonló játékokat találunk ki itthonra mi is. Főzünk, festünk, takarítunk, stb...

2009. aug. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!