Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 Éves kislánynak milyen...

2 Éves kislánynak milyen mesekönyvet vennétek?

Figyelt kérdés
Anna, Peti és Gergőt hallom sok helyen, de szerintem nagyon drága. Leöti már a kétévest? Mert minden könyvesboltban azt látom, h. 4 éves kortól. Verses könyvek?
2012. szept. 27. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Képeskönyvet, de csak olyant, amiben pár sor van. Még 3 évesen sem mindig köti le a hosszabb mese.
2012. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Bogyó és Babócát, max Boribont

És persze van egy csomó babakönyv, aminek a szövege holt bárgyú, de a képek lehetnek szépek, azokról szabadon mesélhetsz

Ezen kívül verses meséket, amit megjegyzel kívülről és őt leköti a dallama, ritmusa

Meg mondókáskönyet

2012. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Annapeti amúgy a legtöbb kétévest sztem nem kötné le. De nem mindig drága, szokott lenni Tescóban 1790-ért. Annál olcsóbb gyerekkönyv aligha van. Előző.
2012. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]


A legelső könyvről van szó, és van még 3 sorozata, tehát összesen 4 könyvből, benne 6 mesével, ennyiből áll a sorozat. Szép színes képek vannak benne, pár sor mesével, a lányom pici kora óta imádta, csak ezeket kérte, hiába volt sok más képes könyve. 1-et vettem egy üzletben, és miután láttam hogy ennyire oda van érte, neten megrendeltem a további 3 könyvét is, nem bántam meg. Mai napig szereti, már 3 éves.

2012. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Most pont akciós a Tescoban 1690Ft! Én pont ma vettem kettőt is!
2012. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsónak . Meddig tart az akció?
2012. szept. 27. 15:16
 7/19 anonim ***** válasza:

Öreg néne őzikéje,

Kipp-kopp sorozat,

Bartos Erika verseskötetei közül a Bárányfelhő vagy a Zakatoló,

nézegetős könyvek (pl. Négy évszak a parkban - izgő-mozgó képeskönyvem)

Egyébként mi 2 évesen már simán olvastunk APG-t

2012. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én Marék Veronika Boribon sorozatát ajánlom. Van benne kép, amiről mesélhetsz, kicsi szöveg és történet.
2012. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom meddig tart az akció, kerestem én is de nem volt kiírva, és a honlapjukon sincs fent.
2012. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

22 hónapos fiam kedvencei: bogyó és babóca, anna-peti-gergő, boribonos könyvek, kipkopp a fűben/hóban.

Én nem vagyok oda a bartos erika-féle illusztrációkért, de a fiam IMÁDJA.

Egyedül is olvasgat, akkor inkább a keményfedelesek jönnek szóba, pl. kisvakond és az árvíz.

Azokat a könyveket szereti, amiknek van kifutásuk, tehát történetet mesélnek el, és nemcsak képek vannak benne.

2012. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!