Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 Éves kislánynak milyen...

2 Éves kislánynak milyen mesekönyvet vennétek?

Figyelt kérdés
Anna, Peti és Gergőt hallom sok helyen, de szerintem nagyon drága. Leöti már a kétévest? Mert minden könyvesboltban azt látom, h. 4 éves kortól. Verses könyvek?
2012. szept. 27. 14:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nálunk most 1500 volt a tescoban az anna,peti,gergő,de szerintem csak a mai napig tartott az akció,mert holnap már más lesz.én vettem neki most három könyvet,meg kapott egyet ajándékba.
2012. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
az én 2 évesemet leköti bármilyen könyv, ha valaki mesél neki belöle, legjobb, ha saját szavakkal, nem pedig olvassa.az annapetit is nagyon szereti.én is ugy tudom ma járt le az akció a tesco-ban.
2012. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Leporellón gondolkodtam, valamint Bogyó és Babóca, Zakatoló, Bárányfelhő, Iciri-piciri, Kis vakond, Jár a baba, stb. Még eldől, karácsonyig sok idő van. :)
2012. szept. 27. 23:16
 14/19 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül: csakmese.hu (pl. Macizsúr, de itt rengeteg igényes könyv van kicsiknek nagyon jó áron)


Ha még nincs, szerintem pár klasszikust is lehetne venni: Zelk Zoltán: A három nyúl, Gazdag Erzsi: Mesebolt, Kisvakondos leporelló, Pásztohy Panka rajzaival illusztrált könyvek: Zengő abc, A török és a tehenek, Hóc hóc katona, Iciri piciri.


Csengőkert kiadó könyvei, pl Vidám versek, Hova fut a kisvonat (plusz a sorozat többi kötete is, ezek mind leporellók).


Nálunk nagy kedvenc ez is: Panka, a jószívű tündér (ebből a sorozatból van több is).


Kerekecske dombocska Vida Kata rajzaival


Sehányéves kislány


A vidám Pöfivonat



Hirtelen ezek jutottak eszembe.


(szintén 2 éves lányka anyukája)

2012. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kiscsikó kiruccan - barátok vagyunk sorozat. Ezt még az anyatejgyűjtő állomástól kaptuk ajándékba, és a kislányom nagyon szívesen nézegeti, ennek van konkrét története is, mesének mondanám. Most látom, hogy ennek a barátok vagyunk sorozatnak van több kötete is.


Tesz Vesz városos könyv is jó lehet, bár az inkább "beszélgetős" könyv, mint mesélős.

2012. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 28. 15:36
 17/19 anonim ***** válasza:
Nalunk nagymeno a Boribon sorozat, Bogyo es Baboca, illetve ujabban "rakapott" a Pottyos Pannira es a Micimackora is.
2012. okt. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

15 hónapos a kisfiam, rengeteg Disney (micimackó, verdák, stb) könyvünk van, és képeskönyvek (Kincses könyvtár, Minikönyvtár), Bogyó és Babóca, Anna-Peti-Gergő összes, Boribon összes és Kippkopp összes.

A legjobban a két utolsót szereti.

Ja, gyermekverses kötetünk is van, ill. a Füzesi Zsuzsa mondókáskönyv 1-2-3. Ezeket is nagyon szereti.

Na meg a Kerekítő.

2012. okt. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is a Boribon sorozatot ajánlom, vagy Szutyejevtől a Vidám mesék-et.
2012. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!