Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te már tudod mit/hol fogsz...

Te már tudod mit/hol fogsz dolgozni, ha már nem leszel otthon gyermekeddel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg ott, ahol előtte dolgoztál.Kötelesek visszavenni. Na persze kérdés mi lesz utána...
2012. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de én a magam helyzetét ismerem, kíváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel.
2012. szept. 28. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
En logisztiakan dolgoztam elotte es ide is jottem vissza. En nagyon szeretem a munkamat nem is tudnek elkepzelni mast. Ha megszunt volna gyes alatt a munkahelyem akkor sem valtottam volna palyat, hanem hasonlo melot kerestem volna.
2012. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vendéglátásban dolgoztam és oda is mentem vissza. Szeretek emberek közt lenni. Mindig azt mondtam nem bírnám az ülő munkát, szeretem a pörgést, a mozgást. Aztán lehet egyszer meggondolom magam.
2012. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert nem vesznek vissza. Most kezdtem el küldözgetni az önéletrajzomat.
2012. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megyek vissza szülésznőként dolgozni :-),nagyon szerencsésnek érzem magam,hogy azt csinálom amit szeretnék és van munkahelyem a mai munkanélküli világban.

Szeptember 16.-án járt le a GYED-em ,november 12.-én lesz az első munkanapom,addigis szabin vagyok és a bölcsis beszoktatást csináljuk.

2012. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most 1-jén megyek új munkahelyre, mert a munkahelyem bezárta a kapuit. Lejárt a gyesem, és hívtam őket, hogy most mi is lesz, mert még be voltam jelentve. Mondták, hogy vegyem ki a szabikat, ami 6 évre járt, és majd ezután felszámoltatnak. Közben találtam egy másik helyet, így szóltam, hogy kellenek a papírok, a kezdéshez. (Tudni kell róluk, hogy maszekok.) Én voltam az egykori dolgozók között az utolsó gyeses, és csak arra vártak, hogy én mindent megkapjak, szabit, amit nem töltöttem le szabit kifizetik és hivatalosan is megszűnik a vállalkozás!

Bocs, hogy ennyire kifejtettem, de annyira jó érzés, hogy még vannak ilyen maszekok, hogy gondolnak az emberekre. Gondolták, hogy amíg a szabit töltöm, és tart a munkanélküli, csak találok valamit!

2012. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom... :(

Márciusban lejár a GYED, akkorra megvan a bölcsiben is a helye a kisfiamnak. Eü-i területen dolgoztam a terhesség előtt 12 órában (+utazás), nappal-éjszaka, karácsonykor, hétvégén... Na, ezt én nem szeretném gyerek mellett, anyaként.


Nem tudom, mit csináljak, vannak zsenge körvonalaim - de ez kevés, mert az idő ketyeg.

2012. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én közben pályát módosítottam, úgyhogy kisgyermekgondozó leszek bölcsiben, hogy hol azt még nem tudom, de van még 2 évem
2012. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!